Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a babátok kedvenc...

Mi volt a babátok kedvenc játéka 3-5 hónaposan?

Figyelt kérdés
Unokatesóm fiának szeretnék játékot venni, csörgők és játszószőnyege van, most 3 hónapos. Lehet csak 1-2 hónap múlva tudok menni, de unokatesóm nem tudja milyen játékot vegyek, azt mondta amit akarok. Mi az amit ilyen idősen már tud használni és jó? Az sem hátrány ha minél tovább tud vele játszani. Mit ajánlanátok, mit szeretett a babátok ilyen idősen? 10-20ezer forint a keret.
2022. okt. 13. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az én babám 4 hónapos. Ő ezért a könyvért van oda már 3 hónapos kora óta. 2 van neki, mindkettőt nagyon szereti, folyamatosan magyaráz neki. 😃

[link]

2022. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. A rágókát szereti még. Van neki rágómakija, meg más fajta is, mindkettőt szereti rágcsálni.
2022. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nalunk ezert volt oda mindket gyerek, tudtak ragcsalni, masszirozta az inyuket, es ilyen korban meg epphogy el kezdenek probalni fogni valamit, ez volt a legelso, amit sikerult mindkettonek eleg hamar ugy megfoni, hogy nem esett ki a kezukbol, es a kocsiba is ezt vittem, ez volt a jolly joker, amit zorgetni is tudtak. Draga, es kb. 10 honapos korban lesz annyi foguk, hogy tenylegesen szetragjak, es dobhatod is ki sajnos onnantol, de en megis megvettem a masodik gyereknek is, mert annyira sokszor es sokaig elvoltak vele:

[link]


Ezzel marcsak azert semtudsz melleloni, mert ennyire draga ragokat epelmeju ember alapbol nem vesz maganak :D

2022. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Marmint a gyerekenek
2022. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekün is van gumi könyvünk, szereti. Van textil is, abban különböző textúrájú "lapok". A csörgős a kedvence, valami zacskó lehet belevarrva.

Van egy rágókája is amit nagyon szeret, kicsit különlegesebb, minden oldalán más mintázatú, van rajta forgó rész. Most ezek a favoritok (4,5 hós). Igazából ha zörög, színes és szájba lehet venni, akkor mindegy. :D

2022. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A masik nagy kedvenc egy rágcsalánc, én ilyesmi zsiráfosat vettem, csak nyaklánc formában. A babakocsin volt 2 évig:

[link]

2022. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fisher price daloskönyv :)

Az én babám 8 hónapos és még mindig imádja.

Játékboltban, bababoltban van és a Tescóban is szoktam látni de múltkor az Intersparban is volt

2022. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Anyám elmondása alapján nekem akkor egy éneklő plüsstehén volt a kedvencem.
2022. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A fiam most lesz 5 hónapos, ő nagyon szereti az Oball nevezetű labdát. Könnyű megfogni, színes, létezik belőle kisebb, nagyobb is.

A Pepcoban vettem neki olyan labdát is, ami különféle felületű. Van lyukacsos, olyan, amin kis domborulatok vannak, van egy kis tüskés, meg egy nagy tüskés. Azokat is szereti.

2022. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én fiam is imádja az Oball-t. 3 hónaposan kapta, azóta eltelt 2 hónap és még nem unta meg.

[link]

2022. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!