Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha a 11 hónapos...

Mit tegyek, ha a 11 hónapos kisfiam kedvenc játéka a cicim?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, imádom a kisfiam, de kiborít ez, hogy állandóan rajtam van. Ha otthon vagyok vele, 5 percenként rájár a cicimre. Egyszerűen félrehúzza a melltartómat (mivel a melegben csak abban vagyok itthon), és egész egyszerűen kiszolgálja magát. Már tejem sincsen sok, inkább csak cumizza, szeret rajta lenni. A játékaival ha eljátszik, és leülök mellé, akkor abbahagyja a játékot, és inkább jön cicire. Nem tudom mit csináljak, mert volt hogy eltoltam magamtól finoman, mondtam, hogy a cici nem játék, de annyira sírt, hogy többet nem csináltam ezt. Meg olvastam, hogy 1 éves korig fontos nekik az, hogy annyiszor mellen legyenek ahányszor szeretnének, de ezt már túlzásnak érzem a kisfiam részéről.

2022. jún. 23. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha neked már nem jó, akkor ne hagyd. Ennyi. Bocsi, de undorító ahogy írtad. Vegyél fel szoros sportmelltartót és ne engedd meg.
2022. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Ez a túlhypeolt iszsz miatt van. Nonstop a szájába lett tömve és itt az eredménye.
2022. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, ezt te tudod, hogy mikor akarod leszoktatni erről, ha hagyod akkor tovább fogja csinálni, ha meg nem engeded neki jön a hiszti. Szerintem 11 hósan ha játékként használja a cicit és nem táplálkozásnak akkor érdemes elgondolkodni azon, hogy van-e ennek értelme, hiszen mindjárt itt a 12 hónap és nem gondolom, hogy onnantól számítódik ez, hogy elfújja a tortán a gyertyát vagy még nem. Én a helyedben sport melltartót vennék, ha lengén akarok lenni, amit nem tud csak félre húzni. Meg én ezt amúgy sem engedném neki, mivel mostanában strand szezon van, nincs is jobb annál mint mikor a gyerekek tépik le anyukáról a fürdőruhát mert ők szopizni akarnak 3 percenként, ami igen is kellemetlen, nekem akárki akármit mond.
2022. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy ne is haragudj, el hiszem hogy meleg van nálatok, de te melltartóban vagy és arról panaszkodsz hogy a gyerek elhúzza rólad? Arra tényleg nem gondoltál hogy felvegyél egy pólót vagy trikót?
2022. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%
Ez természetes ha imádja a cicit,nincs ezzel semmi probléma.Azt minden korosztály imádja.
2022. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

kedves 1-es, sajnálom ha kiakasztottam az undor-mérődet.


2-es, amúgy nem lett non-stop a szájába tömve, mert félig tápszeres, félig szoptatott baba.

2022. jún. 23. 22:01
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

#5

Nálam most ez akasztotta ki az undormérőt…🤢

2022. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom miért írogatnak ide ilyen perverzek, mint az 5-ös is. Kisgyerekes-anyukás kategóriába...
2022. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Gyerek ural téged....biztos jó ez így?
2022. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

2-es, gyereke válogatja. Iszsz volt a lányom másfél évig, EGYSZER SEM tépte le rólam a melltartót, vagy játszott volna a mellemmel... Ki is akadtam volna.


Kérdező, tényleg ne hagyd ezt semmiképpen, mert nagyon ciki lesz amikor a strandon vagy akár a boltban jön rá... A cici legyen csak étel, vagy mondjuk altatás, nem játék.

2022. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!