Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rezgős pihenőszék vagy elektro...

Rezgős pihenőszék vagy elektromos hinta éri meg jobban?

Figyelt kérdés
2022. okt. 16. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Egyik sem. Átverés.
2022. okt. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk a pihenőszék bevált. Volt jópárszor benne a fiam, amikor pl wcre vagy fürdeni mentem. Könnyű, tudtam vinni magamnal. Felraktam vele az asztalra is amikor főztem, abban nézelődött.
2022. okt. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a hinta vált be.
2022. okt. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Joie elektromos hintánk van ami rezgős pihenőszék is egyben. Levehető a hinta/pihenőszék része és könnyen vihető egyik-másik szobába.

Nekünk abszolút bevált, a hasfájást varázsütésre oldotta meg. Minden nap imát mondok érte.

2022. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Egyiket sem szerette. Csak annak örültem, hogy mindkettőt ajándékba kaptuk és így nem kellett feleslegesen pénzt kidobni. Ha van rá mód, próbáljátok ki előbb kölcsön eszközzel, és csak akkor és azt vegyétek meg, ami valóban tetszik is a babának?
2022. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló:


Tehát hinta funkció is van rajta és rezgő pihenőszék is?

Elektromos vagy elemes?


Tudnál légyszi linket küldeni hozzá?

2022. okt. 16. 19:53
 7/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs senkinek itt a környéken.

De szerintem szeretné, mert az autós hordozóban is volt már, hogy előre - hátra ringattuk indulás előtt, és tetszett neki.

Meg a babakocsiban is szereti ha előre - hátra tologatom.

2022. okt. 16. 19:58
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ő az!

Elektromos, de elemmel is működik, a rezgőfunkciója is elemes. Igen, hinta és levehető pihenőszék is egyben, forgatható tehát előre-hátra és jobbra-balra is ringat. Zenél is, 5 sebességes stb stb, nekem a legjobb befektetés volt, életmentő.

2022. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, van, elyik mindkettot tudja. Van egy masik markanak is amugy.
2022. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a sima pihenőszék.A rezgőstől mind a 2 ordított. Féltek benne.Adamo hintánk volt még,azt nagyon sokáig használtuk.
2022. okt. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!