Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert sirhat 3 hetes babám...

Miert sirhat 3 hetes babám minden este furdetes es szopi utan hattól nyolcig, mielott elaludna?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne fürdesd ilyen korán.
2010. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
vidd hétkor vagy 8 kor fürdeni hatkor szopizhat utána fél kilenckor és irány az ágy:-)
2010. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hasfájás?

Nálunk is 5-6 felé kezdődőtt, fájt a hasa ezen kívül a legtöbb baba az esti órákban nyűgös.

Fiam nem volt hasfájós, de estefelé ő is nyűgös volt,

Próbáld ki a babamasszázst és a "fán alvó tigris" pózt.


Nem fürdetietek túl korán?

2010. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a hasfájás jutott az eszembe. Délután jellemzőbb, hogy fáj a hasuk, talán nálatok is akkor kezd fájni neki jobban a pocija.
2010. szept. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is hasfájásra gondolnék. Az jellemzően estefelé jön, és általában ugyanabban az időben...
2010. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én is kis fiam is ezt csinálta nem fájt a hasa meg semije kitapasztaltam hogy korai a 7 órai fürdetés mióta 8tól fürdetem utána eszik alszik 10kor fel kel eszik még és aztán reggel 6ig alszik mint a bunda:)
2010. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hasa fáj!
2010. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tipikusan "hasfájós" sírás. 3 hónapos korára kinövi, addig kitartás!
2010. szept. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21:25ös vagyok nem értem miért kell rögtön azt mondani hogy a hasa fáj az nem tünik fel hogy a kérdező csak az esti órákra érti a sírást?én valószinübbnek tartom hogy a pancsi meg a szopizás úgy elfárasztja hogy fáradságába nem tud elaludni .véleményem szerint ha egy baba hasfájós az nem csak este sír hanem napjában többször és az észre vehető mivel a kis lábát fel fel húzza hirtelen ,nem sértésként szántam amit leírtam miellöt valaki azt gondolná:)
2010. szept. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

enyém csak du és estefelés sírt, egyértelűen a hasa fájt



csak ezért

2010. szept. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!