Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van különbség a 2 babakocsi...

Van különbség a 2 babakocsi között? Kép lent.

Figyelt kérdés

1: [link]


2: [link]


2010. szept. 28. 02:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Helo, igen, hát a leírásból nem feltétlenül derül ki. Ami elsőre feltűnik, hogy az Ultrának nagyobb a kosara a kocsi alatt, többmindent bele tudsz pakolni.

Mindkettő vízszintesig dönthető, így inkább csak a designban van különbség.

Egyébként szerintem ez egy jó babakocsi, már azt tekintve, amiket tud, a márkát magát nem ismerem. Nekünk is hasonló van, de az Hauck. Ebben tényleg egy csomó hasznos funkció van, pl. átfordítható tolókar.

És úgy nézem, hogy az Ultránál könnyebben tisztítható az a rész, ahol a baba lába van ülő pozícióban. Mivel sokat játszanak homokban és imádják a picik a pocsolyákat, nem rossz, ha könnyen tisztíthatók a felületek.

Itt találsz babakocsi vásárlási tanácsokat: [link]

2010. szept. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. szept. 28. 09:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Ami még nagyobb eltérés a két kocsi között az a súly. Az egyik 14 kg, a másik 11,2...


De az a tapasztalatom, hogy a chipolino szeret kísértetiesen hasonló babakocsikat gyártani:


[link]


[link]


Nekünk a második van, a Futura. Első ránézésre e között a két kocsi között sincs sok különbség. Inkább csak design eltérések vannak. De az optima mózes részét mindkét irányból fel lehet rakni a vázra, míg a futuráét nem, az fix.


Szóval az általad nézett két kocsi közül szerintem a kocsi súlya ami döntő lehet. Nálunk legalábbis fontos szempont volt az is, mert lépcsőzni kell vele.

2010. szept. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem!Súlya nem annyira számit,nem kell lépcsőznöm,igy hát az mindeggy!Van 1 babakocsink hasonló mint ez,csak nem bolygós a kereke!(SZÖRNYŰ)

eZÉRT gondoltam befektetek ebbe!Megéri szerintetek?5 hós most a fiacskám!:)

2010. szept. 28. 09:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha már 5 hónapos, akkor nem feltétlen muszáj már újszülött kortól használható kocsit venni. A bébihordozóra gondolok, azt már nem fogjátok tudni sokáig használni. Akkor talán jobban jársz, egy olyan sport kocsival, ami kicsit komolyabb, és jól dönthető a háttámlája. Ha most még nem is, de hamarosan, szeretne majd nézelődni a fiacskád, akkor pedig hiába fekteted teljesen vízszintesen, nem fog neki tetszeni. Egyet már lehet emelni a háttámlán, és ő is tud nézelődni.


Úgyhogy szerintem már felesleges bébihordozós babakocsit nézned. Az én fiam 7,5 hónapos, de már 1,5-2 hónapja úgy sétálunk, hogy egy szinttel feljebb van állítva a kocsi háttámlája.


Ha ilyen 40.000 ft körül rászánnál, akkor ajánlanék egyet. Mi most vettünk ugyanilyet, használtan, de imádom. Nagyon jól dönthető a háttámlája, nagyon könnyű, bolygós a kereke, és jó kis masszív kocsi, nem ilyen "fapados" kiadás:


[link]

2010. szept. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2. voltam
2010. szept. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen értem,ezt tudom én is.De a hordozót, külön lehet hozzá venni.Én nem vennék hozzá hordozót!:)

Amit belinkeltél,azzal az aprobléma,hogy picur a kereke,és nem átforditható a tolokar!

2010. szept. 28. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!