Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig lesz inkubátorba?

Meddig lesz inkubátorba?

Figyelt kérdés
36+3 napra császároztak,2770 gr súlya lett, azóta inkubátorba van, infúziót kap az oxigént 50% - 30% majd 4.nap már nem kapott pluszba, 10ml kezdett enni most 15ml/nap, ma van 4. Napja inkubátorba, annyit mondtak azért került át mert szaporán vette nagyon levegőt, meg kapott kékfényt mert besárgult egy picit.

2022. okt. 25. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Honnan gondolod, hogy mi Katát tebbet fogunk tudni itt mondani neked, mint a dokik bent a kórházban?
2022. okt. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
*mi innen többet
2022. okt. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Az orvosok nem mondanak semmit?
2022. okt. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha meg nem mondanak a kórházban maguktól semmit (előfordulhat), hát kérdezni kell. Most leírhatja X meg Y, hogy az ő gyerekénél hogy volt, de az mennyire releváns a te gyereked esetében? Semennyire.
2022. okt. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Besétálsz, és felteszed a kérdést a dokinak. Mi innen mást nem fogunk tudni mondani.
2022. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam olyan anyukák válasza érdekel akiknek saját gyermekűk volt inkubátorba és leirják nekem tapasztalatokat, de meg kérdeztem az orvos "idézem" azt tudom 100% hogy egy perccel sem fog tőbbet bent lenni kelleténél, ez volt válasz!!
2022. okt. 25. 12:00
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem fogja tudni megmondani, az orvos sem. Az enyém pl 2 napot volt, harmadik nap reggel átteték sima ágyba. Barátnőmé 2 hetet! 5 vagy 6 nap után kivették, azt hitték minden rendben, mert szépen javult, minden rendben ment. Egyszercsak újra leszürkült és tették is vissza inkubátorba és kapta az oxigén támogatást újra. Nincskét egyforma eset, sem baba.
2022. okt. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszát!
2022. okt. 25. 12:38
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Biztosan valamilyen értéke, vagy a szapora szivverés indokolja. Lányom 35 plusz 6 héten született 2600 grammal és nem volt inkubátorban, pic-re se kellett mennünk, a sima csecsemöosztályon voltunk. Persze besárgult ő is, kapott kék fényt. Időben hazamehettünk, szülés után 3, vagy 4 nappal. De utána aluszékony lett, nem evett, újra bekerültünk egy másik kórházba. Kiderült, hogy születésekor, vagy utána kórházi fertőzést kapott. Úgyhogy szerintem nem baj ha bent vagytok, koraszülötteknél gyakori az ilyen fertőzés, nagyon védtelenek,nincs immunrendszerük. Ha bármi gond van legalább jó helyen vagytok. Nekünk otthon nagyon nehéz volt rájönni, hogy mi a normális viselkedés egy pár napos csecsemőnél és mi az, ami betegség jele.
2022. okt. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Addig lesz inkubátorbaN, míg az orvos azt mondja, szülséges. Lehet, hogy holnap kikerül, lehet, hogy egy hétig ott tartják. Ez az ő érdekét szolgálja. A személyzettől tudsz pontos információt kérni, mikor látnak esélyt rá.
2022. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!