Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, ha sokat alszik...

Normális, ha sokat alszik koraszulott baba az inkubátorban?

Figyelt kérdés
35 hétre született . Így enni nem fog megtanulni
2021. szept. 24. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A méhben az idő 90%-ában alszanak. Teljesen normális.
2021. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam nem volt koraszülött, mégis rengeteget aludt. Konkrétan úgy kellett felkeltenem, hogy átpelenkáztam, hiába beszéltem hozzá, simogattam, stb. semmit nem ért. Adj neki időt! ♥️
2021. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért van inkubátorban ? Hogy érted azt, hogy nem fog megtanulni enni ? Mikor született? Hogyan kap enni?
2021. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális, pici még, de egy idő után rájönnek egyébként, hogy nem éri őket túl sok inger, nem nagyon van mit csinálni, ezért jobb híjján alszanak.
2021. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Normális. 35 hétre születtek az ikreim.

Mikor felmentem a PICre felkeltettük őket, megpróbáltam szoptatni. Többnyire belealudtak (kis lustik még, és gyorsan elfáradnak az evésben)

1 hét múlva már nagyon ügyesen evett mind a kettő (üvegből és ciciből is) mire a koraszülöttre kerültünk, már szonda sem kellett nekik. Lehetett őket etetni.

Nem lesz gond. Kitartás

2021. szept. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35+0-ra született babám is folyton belealudt az evésbe. Reggel még egész jól szopott, este már az adagja nagyját üvegből kapta. Viszont a méréstől meg a büfiztetéstől azonnal fölébredt, szóval én ezeket csináltam vele többször szoptatás közben, így többet bele tudtam tölteni. Itthon meg már simán működött úgy, hogy 10 perc szopi, 10 perc szunya aztán újra. Csak kell egy kényelmes fotel hozzá :-)
2021. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!