Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrszívásra mi a legjobb az...

Orrszívásra mi a legjobb az orrszívó porszívó?

Figyelt kérdés

Milyen tapasztalataitok vannak,mit vegyek?

Egy 7 hónapos kislány anyukája


2010. szept. 28. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Annál nincs hatásosabb.A többi semmit nem ér.
2010. szept. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ma próbáltam ki először, elkezdett folyni a babánk orra (8 hós). A porszívóson kívül egyik sem ér egy kalap kakit sem, a pumpás a legnagyobb pénzkidobás legszívesebben a gyártó "orrába" dugtam volna, annyira nem csinált semmit és megvettük 800 forintért.

A porszívóval megismerkedtünk először a kislányommal, elmagyaráztam neki mire való, megdádáztuk, amiért olyan hangos (bekapcsoltam először magában), odaadtam neki a szívót hagy vizsgálja meg, beledugtam az orrába egy kicsit, hogy ne ijedjen meg tőle, közben magyaráztam, hogy miért kell leszívni az orrát. Összeszereltem, bekapcsoltam és váltogatva az orrlyukakat kiszívtam. A végére sírt egy kicsit, de amint abbahagytam, felültettem, megsimogattuk a porszívót, hogy segített nekünk...és kész. Nagyon jól kitisztította az orrát.

2010. szept. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az a leghatásosabb,a kézivel nem mentünk semmire,azt nem is engedte,de ezzel simán megy.

7 hós kisfiú anyukája

2010. szept. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is csak a porszívós verzió pártján állok. Ha be van száradva a nócijába a "cucc", akkor érdemesebb csöpögtetni előtte, de amúgy nagyon hatékony kiszívás. Abban is egyet értek az előttem íróval, hogy nagyon fontos a megfelelő tálalás. Nálunk a 2 éves kislányom magának szívja, mert tudja hogy "ki kell szedni a piszkot". Kicsit játékosan kezdjük, kiszívjuk a macika orrát, először a kezén próbáljuk ki (hogy nem szív erősen, nem bánt) és ezután megy élesben a dolog. Először ő tartotta a csövet, most már magának rakja z orrához. Persze nem kellemes neki, de játéknak fogja fel. Nekem anno 3X kellet felszúrni gyerekként a fülemet, hát nem ajánlom senkinek az élményt - akkor már inkább a porszívó.
2010. szept. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is a porszívóst használjuk. A kézi semmit nem ér! Kukába való! Van elektromosunk is ami a mellszívóhoz volt, hát az sem szív semmit! Maradt a porszívós és nagyon be vállt idáig, bár még nem volt megfázva a lányom, de szerintem akkor is jó lesz. 7 hós lányka anyukája
2010. szept. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a porszívós jobb. Az én kisfiam is 7 hónapos, a héten lett beteg, tiszta nátha, meg köhög. Először kínlódtam a porszívóssal, gondoltam másnap veszek egy kézit...na hát megvettem, kipróbáltam és legszívesebben kidobtam volna az ablakon! Semmit nem ér! Sterimar-t vettem a picinek (tengervizes orrspray), befújtam vele az orrát, utána fél percen belül tiszta volt a nózi!
2010. szept. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A porszívos a legjobb, a többi erre a célra szerintem nem elég. Amit érdemes megvételnél figyelni, hogy elég hosszú legyen a cső rajta. A miénk sajni rövid (Pisze), így elég macerás a dolog, mivel nem gégecsöves típusú a porszívónk.

[link]

2010. szept. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!