Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kislányunk sokszor...

5 hónapos kislányunk sokszor megijed, ha bemegyünk a szobába, hirtelen hang, egy mozdulat. Teljesen normális ugye?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


az én kisfiam is megijed mindentől,hangos zajok,hirtelen szolunk hozzá...

gondolom teljesen normális,legalább tudjuk h jó a hallásuk.


7 hónapos kisfiú anyukája

2010. szept. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen, már elég régen észrevettem (fél éves). Ha csak ülök mellette, és egyszer csak oda fordítom a fejem, néha attól is megugrik. Még nem jutott eszembe, hogy ne lenne normális.
2010. szept. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen "piciknél" még teljesen normális, ugyanis nincs még kifejlődve az idegrendszerük teljesen. Ha belegondolsz van, hogy te is megijedsz hirtelen, nem várt dolgoktól.
2010. szept. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia, sőt, jó, hogy nem bamba. résen van, úgymond. még az én 21 hós kislányom sem kedveli (és akkor finoman mondtam) az új, ismeretlen dolgokat. múltkor pl. buszra szálltunk, első alkalom volt, ui. kisvárosban lakunk, mindnehová gyalog vagy biciklivel mentónk eddig, mióta nem babakocsizunk), és nagyon megijedt, hogy mi a fene történik, sírt. aztán persze lenyugodott hamar, de megijedt. úh ez normális. sőt régen pl. pár hónappal ezelőtt még a repülőgép zúgásától is megijedt, aztán kinőtte azt is.
2010. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!