Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát/popsikenőcsőt...

Milyen pelenkát/popsikenőcsőt használtok kisfiú babátok tisztába tételéhez?

Figyelt kérdés

#kisfiú #baba #pelenka #krém #Tisztábarakás
2022. okt. 27. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
DM sajátmárkás pelusát és sudocream-et
2022. okt. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Egy husis combis és egy vékony combis fiam van. Más más pelus vált be a különböző méretek él. Ha 2x kifolyt, akkor méret váltásig azt már nem vettem újra.


Szóval én nem egy félét használtam


Krém pedig6a sudocrem, de nem kentem mindig csak ha piros volt

2022. okt. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Libero és sudocream.
2022. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiamnak a libero touch-al kezdtük, aztán mikor nehéz lett már pelenkázni, akkor áttértünk a Libero up&go bugyipelenkára. Most próbáltam a Babylove-os márkát, de sajnos nem jó neki, kifolyik a kaki, hiába nézem a súlyt a zacskón “elvileg” pont középsúlyban van, mint ami fel van tűntetve rajta, de a fiam elég hosszú és vékonyka, ezért könnyen félrecsúszik, ha úgy mozdul. Szóval maradok a Libero up&go-nál. Nem a legolcsóbb, de ez neki tökéletes. Popsikrémnek sokáig a gyógyszertárit használtam neki, de most váltottam a sudocrem-re. Minden pelenkázáskor bekenem neki. Soha nem volt gond így a kipirosodással.
2022. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Libero comfort és sudocrem
2022. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pampers pants és sudocrem,de csak ha piros neki,ritkán.
2022. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bepanthen kenőcsöt használtuk mikor piros volt, hamar el is mulasztotta. Mikor nem volt piros nem kentük.
2022. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pelenkabol DM sajátmárkás, először a sima pelenkát aztán mikor nagyobb lett akkor a bugyipelenkat, mindkettő bevált, mást nem is próbáltunk.
2022. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rossman sajátmárkás pelus, legjobb. Drágákat is próbáltam, de ez tuti. A Lobero Touch is jó, de az drágabb kategória.

Veleda Calendula popsikrém. Szintén a legjobb. Egyszer sem volt pirosodás, fogzáskor sem!

2022. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fogzásig gyógyszertári popsikrém vált be. Bella happy pelus, vagy huggies. Fogzás kezdetétől Neogranormon vagy sudocrem a kence.
2022. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!