Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon sok mindenről lemaradta...

Nagyon sok mindenről lemaradtam már?

Figyelt kérdés
Kicsit bonyolult a helyzet, ne ítéljetek el. Volt feleségemmel még egy ideig összejártunk, ő terhes lett, de bevallotta, hogy biztos nem tőlem, mert abban az időszakban nem voltunk együtt, de neki volt egy alakuló kapcsolata is. Azután eltelt több hónap, nem is találkoztunk, és időközben megszületett a baba. Most két és fél hónappal a szülés után megkeresett kétségbeesve, hogy a teszt alapján mégsem a feltételezett apa az apuka, szóval csak én lehetek. Persze én is kérek majd tesztet, de kétségbe vagyok esve. Ha az enyém, akkor szeretnék minél több időt a gyerekkel tölteni. De mennyi mindenről, mennyi fontos dologról maradtam le az első két és fél hónapban vagy úgy, hogy a szülésnél sem voltam ott? Kialakulhat még erős kötődés? Vagy nagyon fontos az első pár hónap? Élőben is csak a jövőhéten láthatom először.
2022. okt. 28. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem sok mindenről maradtál le, ha egyébként sem leszel napi szinten része az életének.


Egy ekkora babának még az anyja a világ, akkor is, ha napi szinten ott az apa, veled amúgy is később alakulna ki szoros kötődés, ezért nem vagy lemaradva semmiről.

2022. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ő szeretné, hogy visszamenjek és egy család legyünk, én gondolkodom ezen. De félek, hogy túl sok mindenről lemaradtam, és a születés pillanatát már soha nem élhetem át vele.
2022. okt. 28. 10:58
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Az apák évezredeken át nem volt ott szülésnél.


De persze, menjél vissza hozzá, biztos sok értelme van, ha eljutottatok már a válásig is.

2022. okt. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
2 hónaposan még semmit sem csinál, sőt csak most kezd valamit fejlődni,nem maradtál le semmiről.
2022. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanmár, most kezd rájönni csak a baba, hogy már nem a pocakban van, felfedezi magát. Ès aki koraszülött vagy bármi ès hetekig, hònapokig inkubátorban van? Nem is èrtem mit parázol ennyire. Fèrjem nem volt bent szülèsnèl, jobb is, aztán imádják egymást. Most lesz 2 èves ès kb egy ève mondhatom, hogy a fiam őt is ugyanúgy keresi, kèri, hogy ő vigye altatni stb. Szòval hajrá, semmilyen negatìv hatással nem lesz rá mèg, hogy nem voltál a szülèsnèl. Most tedd oda magad,aztán ennyi 🤷
2022. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kb 4 honapos múlt mikor mosolygott ha az apja megjött. Az meg hogy a szülésnél nem voltál ott ?! És ettől pont semmi nem változik én együtt vagyok a férjemmel de egyedül szültem. Ez inkább olyan kifogás szerű nekem amit írsz de fix, hogy nem maradtál le semmi komolyról esetleg max egy két éjszakázásról és hasfájás miatti órákon átt visít a füledbe miközben rázódról.

De abból meg lesz még ezek után is.

De azért érdekes egy kapcsolat 🙄

2022. okt. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradtál le sok mindenről, még picike, gyakorlatilag csak eszik és alszik. Max a terhesség és a szülés élménye maradt ki, de azokat nem is minden férfi élvezi. Meg ha netán újra együtt lesztek és a későbbiekben lesz kistesó, akkor átélheted azokat is.
2022. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmiről nem maradtál le
2022. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Tehát bár a házasságotok tönkrement, szétmentetek, azért össze kell jönni, mert mégis te lehetsz az apa? Ennek mi értelme van szerinted?

Egyébként eddig az első számú apajelölttel volt, de most, hogy kiderült, hogy nem az a gyerek apja, szétmentek, és nincs ló, jó lesz a szamár alapon te is megfelelnél?

Van neked önbecsülésed?

2022. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradtál le semmiről. De ha visszamész, nem vagy normális. Azért mondta, hogy biztos nem lehetsz az apa, mert le akart rázni, és az új pasival felneveltetni, mert őt akarta, te meg csak útban lettél volna. Az a kapcsolat nem jött be, már jó leszel te is. De még az se biztos, hogy te vagy a befutó. Lehet, kell még pár teszt, mire meglesz a biológiai apuci😉
2022. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!