Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan folytathatnám így a...

Hogyan folytathatnám így a Jóban Rosszban-t? 2016 óta nem néztem, sok mindenről lemaradtam?

Figyelt kérdés

2016-ban valamikor láttam utoljára, de újra el akarom kezdeni, kell valami estére amit nézetek és nem valami komoly dolog. Akkor szerettem is meg érdekelt is...


Valahol utána tudnék olvasni kb hogy mi történt azóta? Vagy simán csak kezdjem el nézni ma és majd lassan össze rakom a dolgokat?



2019. márc. 18. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Engedd el. Legjobb döntés volt annak a hordó híg fos nézésének a befejezése.
2019. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem csak szimplán kezd el, ha valamit nem értesz, akkor biztos rá tudsz keresni a neten, hogy az vajon miért van.

Igazából, ha elkezded nézni 2-3 hónap múlva úgyis megint új dolgok lesznek a középpontban és érteni fogsz mindent. Csak kimaradt az a pár év, ennyi.

2019. márc. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen sorozatok önismétlődők, így fel tudod venni a fonalat. Ebben is nagyjából három téma váltakozik:

- a kórház sorsa, épp ki akarja megszerezni

- a rendőrség akar valamilyen bűnözőket elkapni

- valamelyik család magánélete a fókuszban, váltogatva hogy épp ki

Majd ugyanez ismétlődik csak más helyzetekkel.

2019. márc. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Ha rám hallgatsz inkább keress mást, akár interneten vagy más csatornán de ezt engedd el. Én nagyon régóta nézem, de az utóbbi időben akkora marhasággá vált, hogy már nrm is nézem. Szinte csak a maffiáról szól, még vámpír is volt benne. Szóval egy világi katyvasz, látszik, hogy már kifogytak az ötletekből. Ha valóban 2016 ban láttad utoljára örülj neki, mert legalább még a jó részekre tudsz visszaemlékezni.
2019. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%

Én körül belül 10 éve néztem. Akkor lehettem 10 éves.

De amióta apukám elköltözött nem néztük tovább csak ritkán.

örülök neki ,hogy mára 20 évesen nem azzal töltöm az időm ,hogy ilyen gagyi tévésorozatokat nézzek.

Rengeteg időm felszabadul így.

Interneten meg sokkal érdekesebb sorozatokat is találni.

Még időhöz sem vagyok kötve ,hogy mikor nézzem.

Pár év múlva a kollégiumban pedig azt nem értette ,hogy tudnak a többiek kimenő helyett tévézni.

Szerintem időpazarlás.

Bár megjegyzem 10 éve nem láttam a sorozatot. De nem is hiányzik.

2019. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
De igen. Ha nézni szeretnéd szerintem is felesleges utánaolvasni majd jön magától.
2019. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!