Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha sokat alszik a 2 és...

Baj, ha sokat alszik a 2 és fél hónapos babám?

Figyelt kérdés
A lányom minden étkezés után kb. egy órát van fent, utána pedig 1, vagy néha még két órát is alszik. Órapontossággal 3 óránként eszik szinte. Baj, hogy ennyit alszik?
2022. okt. 28. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Az enyém még egy órát sincs fent étkezés után. Miért lenne baj?

Majd egyre kevesebbet fog.

2022. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Ez a normális :)

Amit írnak h a 2 hónapos baba 2x30 percet alszik egész nap, na az a nem normális.


Vannak fent teljesen jó táblázatok a neten, hogy milyen idős baba mennyit bír ébren lenni, én azokat szoktam figyelni és követni.

2022. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is 2,5 hónapos és kb egész nap alszik. Max este fürdetés utan élénkebb egy kicsit és többet van fenn, de este már 7-8 órákat alszik. Napközben van, hogy csak 5 óra alvás utan kér enni és már alszik is tovább. A fiam is ilyen eszik-alszik, nyugis baba volt.
2022. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7 hónapos koráig csak aludt és evett. 10 percnél nem volt tovább ébren. Nem volt lemaradva a fejlődése. 2 éves múlt, most is aludna siman 3 órát délután, ha engedném... 😄
2022. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 úristen cseréljünk 😂
2022. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!