Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl sokat alszik a 3 hónapos...

Túl sokat alszik a 3 hónapos babám?

Figyelt kérdés

Nappal 1, max másfél órát van ébren egy hete, a nap többi részét végigalussza. De ha felkeltem, akkor nyűgös, mérges, aztán visszaszik. Éjszaka viszont óránként kel már kis megszakítással egy hónapja és kezdek nagyon fáradt lenni. 2 hónaposan az oltás jól kiütötte, aztán elkapott valami vírust, emiatt 2 hétig nem aludtunk éjjel, aztán egy hétig jó volt, aztán megint elkapott valami vírust, egy hét nem alvás, aztán 3 hónapos oltás miatt 1 hét nem alvás, és végre egészséges, de mostmár teljesen tönkrement az alvása. :( 2 hónapos kora előtt 1x kelt éjjel enni, amúgy aludt, mint a bunda. Arra gondoltam, hogy lehet, hogy a betegség miatti egész napos alvás miatt felcserélődött benne a nappal és az éjszaka? Kevesebbet kéne aludnia nappal?

Tapasztalt anyukáknak van valami tanácsa, hogy mit tudnék csinálni?


2022. okt. 4. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

felcserélte az éjszakát a nappallal. kellemetlen.

mit tegyél? nyilván ébreszd fel nappal, hogy jobban kifáradjon éjszakára. 🤷‍♀️

2022. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg, hogy mi az átlagos ébrenléti ideje és mennyi az ajánlott alvásmennyiség.

Számold ki h mennyi időt kellene aludnia nappal és éjszaka.

Ha nappal lejár az ébrenléti idő, altasd el és keltsd fel ahogy kiszámoltad h max mennyit aludhat egyszerre.

Kb egy hétig lehet sírós.

Az együtt alvás is megoldás lehet, mert lehet h csak rájön h nem vagy ott és azért ébred fel teljesen.

2022. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze a nem alvásnak az oltáshoz?


Egyébként igen, valószínűleg felcserélte. Nappal ne hagyd sokat aludni, keltsd fel. És próbáld kihúzni az ébren töltött időt.

2022. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
#3 én 2 oltás után is hajnalig hordozókendővel aludtam a babámmal a kanapén 😏 csak ennyi 😄
2022. okt. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 Hogy az oltástól lázas beteg lett, és felborult az addigi napirendje.


Köszönöm szépen a válaszokat, kikerestem, hogy mikor mennyit kéne aludnia és próbálkozom!

2022. okt. 4. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!