Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj hogy 1 éves lányom éjszaká...

Baj hogy 1 éves lányom éjszakánként 2-3 üveg teát iszik meg? Nem tudom elvenni töle ha nincs neki oda téve nem találja akkor sirni kezd.

Figyelt kérdés
ha baj hogy szoktassam le rola?vizet nem iszza meg.
2010. szept. 28. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
cukros teát kap?
2010. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy egészséges... Milyen teát kap?
2010. szept. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Milyen teát kap?

Én granulátumos teát adtam a kisfiamnak, de csak addig, amíg ki nem jöttek az első fogai. Egyre kevesebb teát tettem a vízbe, és kb. 2 hét alatt teljesen átszokott a sima vízre. Azóta ha nem azt adnék neki, már értetlen fejjel néz, hogy: Ez meg mi? :)

Ő is iszik éjjel csöpögésmentes csőrösből (kiszolgálja magát), de csak tiszta vizet, így nem aggódom.

2010. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
legtöbbször garnulátumos teát hippest de van hogy kap sima teát is de nagyon kevés cukorral nem édes.. csak éppen hogy van benne
2010. szept. 28. 14:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor így tudod Te is a legkönnyebben leszoktatni, ahogy én is csináltam (védőnő tanácsolta így), egyre kevesebbet kell beletenni a granulátumból a vízbe. Egy idő után észre sem fogja venni, hogy nincs benne. :)

De mindenképpen jobb lenne a fogacskáinak, ha nem kapna éjjel ilyet, csak vizet. Az sem teljesen jó, hogy éjjel iszik (én is most próbálok majd kitalálni valamit arra, hogy ne igyon éjszaka a kisfiam), mert így a veséje sem pihen. :(

2010. szept. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat ivott (ő is akár 1,5-2-vel), de csak nyáron, mára már szinte teljesen elhagyta az éjjeli ivást. Néha néha ha felébred iszik pár kortyot, aztán lerakja és már fordul is hasra aludni.
2010. szept. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Egyszer tettem fel hasonló kérdést de az én babám vizet ivott éjjel sokat!Most 14 hós.Állandóan az ivás miatt kelt éjjel.Úgy is aludt el h ivott. A cumis üveg helyett vettem 4lyukú itató poharat MAMM-os tök jó.Azóta kevesebbet iszik és éjjel sem kel csak néha:)!!Cumis üvegből iszik?
2010. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen cumisüvegböl.. de nem tudom itatos pohárra cseélni mert fél álomban iszik fekve magára öntené. estére iszik csak üvegböl nappal pohárbol .
2010. szept. 28. 16:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy csöpögésmentes csőrös poharat. Nappal tanítom pohárból inni, de éjjel csak ez marad. Cumisüvegből csak a tápit kapja.
2010. szept. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!