Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet kapni cumisüveg fejet...

Lehet kapni cumisüveg fejet üveg nélkül? Vagy csak üveggel együtt kapható? Tommee Tippee kellene.

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Etetőcumit lehet külön kapni 4 féle méretben, vagy a cumisüveget mindennel együtt.
2011. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet.Ahogy az elöttem író is válaszolta,te az etetőcumira gondolsz. Ahol van T.T.,ott tartanak T.T. etetőcumit.
2011. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!


Nálunk nem lehet kapni és szerettem volna rendelni a brendonból, de nem találtam. Akkor kell lennie.


Köszönöm.

2011. aug. 3. 11:49
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Arra kell ügyelni, hogy a dobozon zöld keresztes etetőcumi, az újfajta és sokkal drágább -levegőnyelést gátló szelepes (az üvegben van ilyen betét, nem a cumi szelepes, mint a sima üvegnél)- cumisüveghez való, ne keverd össze.

A sima Tommee Tippee üveghez is kapható cumi, azon nincs jelölés, csak az, hogy hányas méretű.

3 hónapos kortól a kisfiamnál a 2-est, 6 hónapos kortól a 3-ast használtuk.

[link]

2011. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, azt akartam írni, hogy a a T.T. anti-colic üvegnél nem csak a cumi, hanem az üveg is szelepes.
2011. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! 5 hetes a picim, és az A.R. tápszerhez kellene a közepes lyuk. Gondolom...
2011. aug. 3. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!