Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panadol baby fogzási fájdalom...

Panadol baby fogzási fájdalom enyhítésére bevált valakinek?

Figyelt kérdés
Nurofen kilőve, ettől az egyfajta kúptól azonnal bekakil, a szuszpenziótól pedig hány:(
2010. szept. 28. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a panadolt hányta ki mindhárom gyerek:)
2010. szept. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tegnap adtam neki panadolt nem volt semmi baja még ízlet is neki..mondtam is a páromnak és már biztos behánytam volna..:)nagyon rossz ízű..legalábbis nekem nem ízlik
2010. szept. 28. 18:28
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam is "szereti", jókat cuppog utána. Nekem sem jön be amúgy az íze, de hát ő tudja...

A Nurofenből mi kúpot próbáltunk, sajnos azonnal kikakilta. De a Panadol szirup totál bevált.

2010. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak a panadol vált be,még a kúpp sem viszi le úgy a lázát,a nurofentől meg órákra ki van ütve,mint egy drogos.Nekünk nagyon jó a panadol,kisfiam lázát 12-17 perc alatt leviszi,sőt,ha fáj a fejem,sokszor én is szt veszek be.
2010. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én semmi mást nem is próbáltam. lázas szerencsére nem volt, csak nagyon nyűgös, éjjel 20 percenként ébredt. a 2. ilyen éjjel után reggel vettem a panadol, 3x kapta aznap, éjjel csak párszor kelt, és másnap is sokkal nyugisabb volt, nem bömbölt reggeltől estig. nekünk nagyon bejött! viszont 3 napnál tovább nem lehet adni asszem, erre figyelj! és én kevesebbet is adtam, mint az ajánlott adag, mert neki meg nagyon nem ízlett, alig bírtam vele lenyeletni:(
2010. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is jó a panadol baby...
2010. szept. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én fogzásra Dentinoxot használok.Be kell kenni a pici ínyét minden étkezés előtt.Nekünk eddig még nem lázasodott be fogzás alatt,de a védőnőm ilyen esetre a Germicid kúpot ajánlotta.

2010. szept. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi is csak a panadolt használjuk, szerintem nagyon jó.

A felét kapja fogzásra, mint a lázcsillapításra előírt adag.

2010. szept. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekünk bevállt a Viburcol kúp a fogzásra, pedig nem nagyon hittem a homeopátiában. Viszont ha nagyon fáj neki, akkor néha kapott Panadolt.
2010. szept. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálunk sem vált be a Panadol csak a Nurofen én ebben bízok meg leginkább.
2010. szept. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!