Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok arról, hogy...

Hallottatok arról, hogy fogzáskor a fájdalom enyhítésére meg kell emelni egy kicsit a matracot, hogy ne vízszintesen feküdjön a baba, mert így enyhébb a fájdalomérzet?

Figyelt kérdés
A kismamák kisbabák nagykönyvében olvastam. volt aki ezt kipróbálta éa bevált? Vagy hülyeség?
2009. jan. 10. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez felnőttek fogfájásánál is így van,nekem segített,de hogy mi az összefüggés azt nem tudom,talán más a vérellátás megemelt fejjel és így nem fáj annyira??? Nem tudom.
2009. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyire emelted meg a matracot? Pár centire?
2009. jan. 10. 16:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden esetben kevésbé fáj minden akkor, ha kevesebb a vér az adott területen. Ezért mondják a megemelést. Vagy ha fáj a kéz, annak a feltartását, a láb felpolcolását, stb...
2009. jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tegyél egy nagy párnát a kiságyba,és úgy altasd....

Nálunk így alszik a lányom hónapok óta.Nagy párna,+rajta eg gyerekmacis párnahuzat,így mégis barátsa´gosabb.

2009. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a gyerekorvos mikor hazajöttünk a kórházból rögtön 5 cm-el feljebb emeltette a kiságyat. Úgy tettünk alá lécet. Azt mondta hogy ne vízszintesen legyen a baba.

Azóta is jókat durmol éjszakánként. Szerintem biztos megvan mindennek az oka.

2009. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!