Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi vált be a piros...

Kinek mi vált be a piros babapopsira?

Figyelt kérdés
Kislányomnak eddig sosem volt piros a popoja de most fogzik és nagyon piros lett. Pelus, popsitörlő, krém minden ugyanaz mint eddig. Bepanten nem segít, most sudocremet kezdtem használni de nem látok javulást. Szellőztetem is a popot, amikor tehetem lemosom popsitörlő helyet. Kinek mi segített?

2022. nov. 4. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Neogranormon .
2022. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sudocrem úgy használva, ahogy kell. A lángvörös rinocérosz durva bőrt kb 2 nap alatt helyre hozta
2022. nov. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2 válaszoló hogyan használtad?
2022. nov. 4. 15:56
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sudocrem mindig segített.
2022. nov. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a patikai popsikrém volt a legjobb, meg a tégelyes neogranormon. Érdekes módon a tubusos annyira nem segített, csípte is a popsiját (sírt a baba, mikor rákentem) és inkább csak pirosabb lett tőle.
2022. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bepanten baby
2022. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bepanthen.
2022. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári Seres f~le popsikrem
2022. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sudocrem
2022. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nemrég kisebesedett, arra csak a piros ecsetelő használt. A gyerekorvos kente le egyszer, már másnapra szebb volt. Én kentem mindennel, sudocremmel, bepanthennel, neogranormonnal, lanolinnal, 2 féle gyógyszertári popsikrémmel, de csak nőtt a seb.

Mielőtt bárki nekem esne, természetesen az első napon telefonáltam a dokinak, minden az ő javaslatára történt, végig kontaktban voltunk, az utolsó ötlete volt, hogy lekeni piros ecsetelővel, ha az itthoni dolgok nem segítettek.

2022. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!