Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Friderika mellé milyen név illik?

Friderika mellé milyen név illik?

Figyelt kérdés

Második névnek, vagy a Friderika előtt/után.

Köszönöm



2022. nov. 6. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp valami rövid és egyszerű. Pl.: Anna Friderika
2022. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Miért akarsz kiszúrni vele? A Friderika már ígyis elég hosszú. Felesleges mégegy nevet utána toldani.
2022. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Semmilyen. Erőteljes, hosszú név, önmagában is kicsit sok.
2022. nov. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem bőven elég ez, így is olyan mintha egyszerre lenne Frida és Erika a neve.
2022. nov. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég önmagában. Sok lenne még egy név.
2022. nov. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Én adnék mellé valami egyszerû rövid nevet, pl. Éva. A Friderika elég megosztó név, nem biztos, hogy a gyereknek tetszeni fog, és akkor legalább lenne választási lehetôsége.


Tudom, mindenki azzal jön, hogy ha nem tetszik neki, majd megváltoztatja, de sokkal egyszerûbb csak egy nevet lehagyni, mint felvenni egy teljesen újat, és arra átszoktatni mindenkit. Az elôbbit lehet észre sem veszik a környezetében, ha amúgy se használta egy ideje, a másik esetben meg valamennyi pletyka, lenézés vagy sajnálkozás mindenképp lenne.

2022. nov. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Anna Friderika

Nina Friderika

Leila Friderika

Lilla Friderika

Luna Friderika

Linda Friderika

Dia Friderika

Dalma Friderika

2022. nov. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

En a Friderikát nem adnàm, mikor gyerek voltam volt egy óvoda és iskolatársam, a fiúk sokat csúfolták.

Nem tudom mi a vezeték nevetek de ez a név egyedül is nyelv törő, előttem már írták, legyen inkább kettő rövid, mint pl az Erika meg valami.

Én mikor terhes lettem, és elkezdtük neveken gondolkozni, olyan név tetszett amit egyből mindenki elkezdett cikizni hogy jajj majd így úgy csúfolják, meg megnézi a jelentést és milyen gagyi blabal.

Nyílván a szülők döntése, de a gyerek fog vele együtt élni, így próbáltunk olyan nevet választani ami szép, szép a jelentése, és nem találtunk rá gúny nevet.

2022. nov. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
34%
Semmit, mert önmagában is különleges.
2022. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Viktória.
ápr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!