Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapos babátok átfordítot...

Egy hónapos babátok átfordította hason egyik oldalról a másikra a fejét?

Figyelt kérdés
Most egy hónapos babàm még csak emelgeti a fejét, de nem fordítja át. Védőnő megijesztgetett. Hogyan tudnék segíteni neki?
2022. nov. 8. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Az enyém igen, de neki később is gyors volt a mozgásfejlődése.
2022. nov. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Az enyém igen, már korábban is. Hasaltasd többet, tegyél elé érdekes kontrasztos dolgokat, hogy fel kelljen emelnie a fejét, ezzel fog erősödni az izomzata.
2022. nov. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Igen

Mind2-en

2022. nov. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam nem. Olyan 2 hónaposan kezdte. Utána tartani is később kezdte, mint a papírforma. De a fejtartással egyidőben rögtön ki is nyomta magát karral.

Most 5,5 hónapos, és kúszik. Szóval utolérte magát. Pedig már mindenki riogatott, hogy totál el van maradva.

2022. nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Nekünk hason se akar lenni nagyon, nem hogy a fejét forgassa...

De az én védőnőm bejelölte az igent a státuszon. Ő nem aggódik egyáltalán.

Mit jelent amúgy ha nem csinálja? Nem hiszem hogy nagy bajt jelez. De gondolom nem én vagyok az egyetlen aki még tesztelni se tudta, mivel a gyerek ordít ha hasra teszem. Szerintem ne aggódj, de figyelgesd, próbáld a figyelmét a másik oldalra terelni csörgővel vagy amire figyel.

2022. nov. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5, egy tipp: fektesd a mellkasodra, te biztos érdekesebb vagy neki :)
2022. nov. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mennyit van hason a kicsi egy nap? És milyen pózban alszik?
2022. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom is forgatta, de ő hason aludt (csak), gondolom emiatt is jött rá hamarabb, hogy hogy kell. Amúgy a hasratevést utálta. Mozgásfejlődésben amúgy sose sietett, járáson kívül mindent a normál időintervallum végén csinált.
2022. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Voltunk is 6 hetesen dévényesnél, semmi gondot nem talált, kb egy hétre rá, már forgatta. Azóta is mindennel levagyunk maradva 2-3 héttel, úgyhogy már nem idegesítem magam rajta. Mindenesetre engem megnyugtatott, hogy minden rendben van.
2022. nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!