Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj az, hogy 2,5 hónapos...

Baj az, hogy 2,5 hónapos kislányom hason fekve nem emeli fel a fejét? Akár hányszor próbálom hason fektetni, csak ordít, lilára ordítja magát és meg sem próbálja felemelni a fejét. Eleinte átfordította jobbról balra, most már csak ordít.

Figyelt kérdés

2012. dec. 7. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Minket ezért elküldött a védőnő a fejlesztőbe, onnan meg haza, hogy nincs a babának semmi baja. 3 hónapos korára gyönyörűen kiemelte a fejét hason fekve. Csakhát sok sírás, mert hason fekve meg kell lennie. Mi úgy csináltuk, hogy először csak napi 5x 5 perc, most meg már vígan elvan akár egész délelőtt hason :)
2012. dec. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem szeret hason feküdni. Az én kisfiam is ordított ahogy hasra tettem, bár azért néhány pillanatig tartotta magát, amíg rá nem jött, hogy hason van. :) Ha hátradőlsz, majdnem fekszel és úgy a mellkasodra rakod akkor sem emeli a fejét? Ha nem, akkor én mindenképpen megnézetném gyerekorvossal, vagy legalább védőnővel, mert ennyi idősen már azért kell, hogy próbálja magát felnyomni.
2012. dec. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem azért egy 2,5 hónaposnak kellene tartania legalább egy pár másodpercig, még ha utál is hason lenni.

Mutasd meg egy gyógytornásznak!

Az enyém is utált hason lenni sokáig, de pár hetesen már csak reflexből is megtartotta hason egy kicsit a fejét!

2012. dec. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!