Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb. 6 hetes babátok mennyit...

Kb. 6 hetes babátok mennyit van hason?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam elég sokat alszik napközben, ha felkel azonnal éhes, utána még el van, viszont ha hasra rakom utálja, másrészt evés után sokszor bukik - pláne hason. Mennyiszer kellene hasra rakni, és mennyi ideig?
2022. nov. 18. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Ebben a korban napi néhány perc még bőven elegendő. Viszont ha sokat bukik, érdemes lenne utána járni az okának.
2022. nov. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igazából délelőtt bukik többet, szerintem túleszi magát, mert amúgy nő, mint a gomba, nem sírós.
2022. nov. 18. 11:12
 3/7 anonim ***** válasza:

enyém is bukott sokat, de amíg hízik, fejlődik, nincs probléma.

én pelusozás után fordítottam hasra pár percig, rettenetesen utálta, nem is erőltettem sokat. előbb utóbb rákap majd, ne aggódj 😊

2022. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha lehet 2 evés közt tedd pár percre hasra. Az én védőnőm szerint annyi ideig, amíg el nem kezd nyöszörögni a baba, kb akkor fárad el.
2022. nov. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az én védőnőm még 1 hónaposak se voltunk, elküldött Dévényeshez, mert nem ment neki pikk-pakk mindkét oldalra fejfordítás hason. Persze ő semmit nem talált a gyereknél. Azt mondta, hogy sírjon nyugodtan hason, de nincs szívem sokáig úgy hagyni, pedig tudom, hogy erősödnie kellene.
2022. nov. 18. 11:43
 6/7 anonim ***** válasza:
2 hónapos a babám még mindig utálja. Eddig 1x elaludt hason mikor fáradtan lett letéve úgy, az volt a rekord. Amikor csak simán leteszem játszószőnyegre akkor mostmár kb. 1 percig nem sír...:D
2022. nov. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A fejfordítást nekünk már a kórházból hazajövet is nézte a gyerekorvos, hogy tudja-e a kicsi.

4-es voltam.

2022. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!