Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a 8 hónapos...

Normális, hogy a 8 hónapos fiamat ennyire nehéz felöltöztetni? Ordít, feszedezik.

Figyelt kérdés
Minden pelenkacsere, öltöztetés kész tortúra mostanában. Ha felteszem a pelenkázóra, azonnal hasra fordul, ha visszafordítom, visít, nyög ordít. Öltözéskor ugyanez, forog, kicsavarja magát a kezemből, ordít. Ha kínkeservesen megvagyunk, és mehet mászni, már minden rendben. Normális ez?

2022. nov. 18. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normalis, kb. mind ilyen.

Unalmas nekik ott fekudni, elevezetesebb felfedezni a vilagot. En ilyenkor valtottam a bugyipelenkara. Oltoze meg azert nem nagy kell, raadom a tipegot, nadragot.

2022. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Később (dackorszak) még durvább lesz. A fiamnál 8-9 hónapos kora után már képtelenség volt használni a pelenkázó komódot. Utána kezdem én is a bugyi pelenkát ráadni, sokkal könnyebb lett.
2022. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szintén zenész😅

Ugyanígy 8 hónapos, de mi már kb. 2 hónapja nem használjuk a pelenkázót, lehetetlenség lenne. A nagy ágyon megy a “birkózás” minden öltöztetésnél és néha pelenkázásnál is.

2022. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, nálunk is a nagyágyon megy a birkózás 🤣
2022. nov. 18. 17:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális. Én Weöres Sándortól az Izzik a galagonyát szavalom neki, akkor elvan, mert nagyon érdeklődve hallgatja. 🤣
2022. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hamarabb felöltetsz egy polipot mint egy kúszó-mászó gyereket. Ki fogja nőni.
2022. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 😊
2022. nov. 18. 18:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Álló gyereket is be lehet pelenkázni. Ha kakis, a bodyt összepatentolod a válla fölött, így nem lóg oda.


15 hós a fiam, most kezd kicsit javulni a helyzet.

2022. nov. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Normális, a lassan 20hónapos fiam még mindig utálja a pelenkázást, öltözést, minden alkalom egy harc. Talán az segített amikor bugyipelusra váltottunk.
2022. nov. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor mi is váltunk szerintem bugyipelusra ✋
2022. nov. 19. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!