Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 honapos gyerek miert ebred...

14 honapos gyerek miert ebred fel olyan gyakran ejjel?

Figyelt kérdés
Nem jon a foga,a szobaban optimalis a homerseklet,jol van lakva...Nappal egyszer vagy ketszer alszik egy egy orat.
2010. szept. 29. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
szomjas, anyahiánya van, vagy mégis jön a foga..
2010. szept. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha felebred iszik,anyahianya nem lehet mert az agyunk az ove mellett van,most jott ki a 14-ik foga...
2010. szept. 29. 19:34
 3/9 anonim ***** válasza:
na az a baj h iszik, próbáld meg anélkül visszaaltatni, mondjuk cumival
2010. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! DETTÓ. 14hós és van h 2-3szor felkel INNI!Ez már így működik egy ideje.Pff. De pl a az elmúlt 3 napban 2 szer átaludta az éjjelt de tegnap megint nem:(!Éjjel biztos nem anya hiánya van amúgy!!!
2010. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, mostanában annyiszor olvasom ezt hasonló korú babáknál. És nagyon sokan is válaszolnak, hogy hasonló cipőben járnak, ahogy én is a 15 hós kislányommal.

Ezek után megnézném azokat, akik olyanokat írnak, hogy az ő gyerekük pl 2 éves korig átaludta az éjszakát. Mert ezek után ez hihetetlen számomra.

2010. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyik legrosszabb dolog az az, az éjjel felkelő gyerekeknél, hogy rászoktatják az ivásra.

Ez egy rossz szokás, szerencsére előttem volt rossz példa, a barátnőm gyerekei ilyen ivósak voltak, és ez szörnyű.

Az én lányom is kel 7ből 3 szor.

Lasan két éves. nem tudjuk mi a baja ilyenkor, csak sír. Odavaeszem magam mellé, megnyukszik, és alszunk együtt.

2010. okt. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Csatlakozom!Az én 14 hónapos kislányom is ezt csinálja mostanában.Pedig ő már átaludta az éjszakákat 7 hós kora óta.(hasonló kérdést nem rég írtam én is ki)

Van amikor felébred,fel is kell vennem,hogy megnyugodjon utána alszik tovább,de van amikor nyöszörög,íkicsit sír,és elalszik egyedül!

2010. okt. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Anyahiány.
2010. okt. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Konyorgom,mar irtam hogy nem lehet anyahiany mert szinte mellettem alszik.
2010. okt. 15. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!