Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes 1 napos kislanyomnak...

2 hetes 1 napos kislanyomnak masodik napja faj a pocakja. Nehezen alszik el, kevesebbet eszik es kakis pellus is csk ritkan van. Mit tegyek? Hogy segithetek rajta?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk az használt ha a hasát simogattam, vagy hasra fordítva tartottam a kezemben és járkáltam vele. Utána Infacol-t adtam neki minden evés előtt és az úgy tűnt használt, most 3 hónapos és szerencsére már csak rossz emlékek az álmatlan éjszakák és a sok sírás... Kitartás el fog múlni!!!

2010. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Infacol,nagyon jó.De ne hagyd abba két nap után,mert kell neki pár nap,hogy használjon.
2010. szept. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellene kevesebbet enni a hasfájás miatt, én megkérdezném a gyerekorvost, hogy ő mit mond (legalábbis én még nem hallottam erről és itt sem olvastam soha).

A hasfájásról annyit, nálunk is volt, szerencsére nem volt túl durva, de azért én is bőgtem egy párszor, annyira sajnáltam. Az Infacolt kiköpte, Espumisant adtam neki, hát nem igazán használt, az angol víztől sok lett a gyormorsava, 2 nap próbáltam csak. Én inkább tornáztattam a lábát emelgettem, hason altattam éjjel, ha nem tudott aludni, a kezemben "alvó párduc" pózban tartogattam és a hasát nyomkodtam óvatosan, ilyenkor még vissza is tudott aludni. A hasfájás délután kezdődött, én akkor adtam neki csak az Espumisant.

2010. szept. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is az infacol vált be és a csresznyemag párna. Ez egy nagyon jó találmány szerintem. Meg persze nappal mi is tornáztattuk is ha kellett, de éjszaka inkább a cseresznyemag párnát használtuk.
2010. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Az orvos szerint minden rendben van. Ki fogom probalni a modszereiteket. Infakolt nem arulnak nalunk es nem is adnak semmilyen gyogyszert ilyen kicsi babaknak :(
2010. szept. 29. 22:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Tanácsaim: rezgős pihenőszék, néha hőmérőzés és kerüld a tartósítószert tartalmazó ételeket!
2010. szept. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!