Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok is kevesebbet eszik...

Babátok is kevesebbet eszik az utolsó pár napban? (Gondolom a meleg miatt, nincs olyan étvágya 1 éves kislányomnak)

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
15 hónapos lányomat semmi sem zavarja az evésben, kis bélgép, viszont sokkal töbet iszik.
2010. jún. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mondhatnám :) Szereti a hasát, és ha mondom neki, hogy itt az evés ideje, már indul is a székéhez..
2010. jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Akkor csak az én babám eszik kevesebbet. Szegénynek nagyon melege van fenn a harmadikon, izzadt egész nap.

2010. jún. 8. 13:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Üdv a klubban:)Mi az 5.-en lakunk. Már nagyon meleg van, hogy később mi lesz. 16 hónapos a kisfiam, és ő is alig akar enni, és szintén nagyon izzad.
2010. jún. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk az én babám még csak anyatejes (4 hónapos lesz holnap), ő sűrűbben eszik. Gondolom meg is szomjazik hamarabb ebben a melegben.
2010. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8,5 hónapos fiam alig eszik valamit egész nap. A tápszeren kívül (abból is nagyon kis mennyiséget) alig eszik valamit. Pedig már mindenevő volt, nagyon jó étvággyal, most meg semmit sem eszik meg...
2010. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kislányom 6 hónapos és tegnap óta alig eszik valamit.Látom nem az én lányom az egyetlen aki keveset eszik úgy hogy megnyugodtam.
2010. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
11 hós és szintén alig akar enni. Csodálom, hogy annyi kaján elvan egész nap. :(
2010. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!