Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttnek milyen fülbevaló...

Újszülöttnek milyen fülbevaló való? Tapasztalatot, segítséget szeretnék!:) (Nálunk a kórházba mielőtt haza megyünk a picivel, kiszúrják a fület, elvileg ilyenkor nem nagyon érkezik, és könnyebben megszokja, könnyebb az ápolása is.)

Figyelt kérdés

2022. nov. 22. 17:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%

Semmilyen!

Szerencsétlen most született, de már fúrkálod a fülét, mert neked úgy tetszik, meg mert a faluban a többi értelmiségi is csináltatott...

2022. nov. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Valami pici orvosi fém,esetleg egy pici kővel, majd idővel lehet kicserélni díszesebbre.
2022. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%

Fülbe, septumba is csak arany, higg ne legyen allergiàs. Piercingből akkoràt, amit nem tud lenyelni.

Szarkazmust félretève: amìg nem kèri magàtòl, addig ne csinàljatok semmi testmódosìtàst. Bàr csak 2 pici lyuk, de èrzi, ès lehet, hogy ő nem akarna hegeket a fülèn.

2022. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
1# vicces vagy 😂
2022. nov. 22. 18:12
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Mi 3 hónaposan lövettük ki neki. 1 évig volt benne az,amit a gép belőtt. Aztán kapott arany gyermekfülbevalót.
2022. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

Semmilyen.

Miért ne éreznék??

2022. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Az NEM igaz,hogy nem érzik! Ez a 60as években volt Amerikában divat. Érzéstelenítés nélkül vizsgálták, műtötték az újszülött babákat. Azt hitték,nem érzik a fájdalmat.


De ez már évtizedek óta megdőlt! NAGYON le vagy maradva...kb 40 évvel...

2022. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

6# nem azt mondtam hogy nem érzik, hanem hogy nem nagyon érzik. Később jobban fáj, illetve ilyenkor szinte csak alszik eszik nem babrálja, könnyebben lehet tisztítani stb.

De valószínű 2 pici tűszúrás jobban fáj, és embertelenebb mint ha pl injekciót kap. 🤦🏻‍♀️

De látom van akinek ez kínzás, de 1-2 évesen vagy később nem baj kilövetni, hisz akkor már felnőttek és akkor ők döntenek és nem is fáj nekik.😅

Végülis az én fülem is újszülöttként volt kilőve és túléltem.

Durva embereknek mi van a fejükbe.

2#5# köszönöm a válaszokat!:)

2022. nov. 22. 18:28
 9/18 babyboom567 ***** válasza:
36%
Dehoy szúrják ki, ha nem engeded meg.Nem is értem, hogy lehet ilyet engedni.
2022. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

7# te vagy már egy IQ 😂

Előbb tanulj meg olvasni, értelmezni és azután tarts kiselőadást!😅

2022. nov. 22. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!