Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Füllyukasztás otthon SAJÁT...

Füllyukasztás otthon SAJÁT tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Utánaolvastam a neten több helyen is, de biztos akarok lenni. Azt tudom, hogy le kell fertőtleníteni a fület, a tűt és a fülbevalót is, és le kell jegelni a fület előtte, h ne fájjon. Aztán 2 hétig forgatni kell meg húzgatni, és csak aztán lehet kivenni.Varrótű alkalmas rá? Milyen fajta fülbevaló ajánlott elsőre?

2021. dec. 21. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy ötlet attól aki csinálta otthon: NE.

Nagy eséllyel ferde lesz, otthon nem tudsz olyan steril körülményeket létrehozni mint ami egy (IGÉNYES) piercing szalonban van, steril eszközök, ékszer, gumikesztyű, mindennek sterilnek kell lennie aminek bármi köze lesz a füledhez. Jegelve is fájni fog, próbáltam. Mellé izgulni fogsz szóval a szép, egyenes szúrás nem túl esélyes. A varrótű pedig azért nem jó mert oké, átszúrtad a füleden. És most? kiveszed és a friss lyukon átpaszírozol egy varrótűnél vastagabb fülbevalót? A piercingekhez használt tű pont azért üreges hogy a végébe be lehessen dugni a piercing szárát és a lehető legkevesebb fájdalommal áthúzni. Az utókezelés első szabálya hogy NEM piszkáljuk a piercinget hanem max akkor nyúlunk hozzá ha tisztítjuk, nem forgatjuk6húzogatjuk/rángatjuk.

Tényleg megér párezer forintot megspórolni egy rossz helyre szúrt / ferde / elfertőződött fülbevalóért? A legtöbb helyen sima fülcimpába szerintem szülői beleegyezés nélkül is szúrnak annyira "basic".

2021. dec. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1# tökéletesen leírta, maximálisan egyet értek:)
2021. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Régi kérdés de hátha valaki meg nézi.


En összesen 6 piercinget szúrtam magamnak otthon (ebből kettő fülcimpas)


Érdemes nagyon utána járni hogy hogyan kéne mielőtt elkezded valamint megfelelő szerszamokat rendelni hozzá, tehát nem varró tűvel kell atszurni, azokat is fertőtleníteni előre. Nekem a fülembe van az összes piercing és szerencsére egyikkel se volt semmilyen szövődményem. A helixek közül volt 1 ami eléggé sokáig gyulladt volt meg utána de ez normális.


Elsőre valószínűleg nem fog sikerülni, és fájni is fog. Érdemesebb piercingeshez elmenni aki tudja is, hogy hogy kell megcsinalni szépen. Én is szeretnék még piercinget de inkább piercingessel csináltatnam meg

2023. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2023. szept. 27. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!