Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A puhatalpú bőrcipő, ( pl...

A puhatalpú bőrcipő, ( pl liliputi, estrella) való kintre is babakocsiba hűvösebb napokra? Vagy inkább csak benti használatra ajánlott?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
a liliputit ismerem, az kinti-benti használatra is javasolt. mi használtuk kintre, sőt, csak kintre használtuk, még séták alkalmával is, mikor kiszállt a babakocsiból. Egyetlen dologra kell figyelni, hogy az esős időt nem nagyon bírják (kisebb nedvességet igen, de az igazi esős-pocsolyás időben beáznak). Kisfiam liliputiban tanult meg járni, ráadásul télen, a kiscsizmájukban. Szerintem nagyon jók :)
2010. szept. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
10 hós fiamnak most rendeltem Liliputi csizmát, sokáig gondolkoztam rajta, mert kicsit tartok tőle, de nagyon sokan dícsérik, nagyon melegen tartja a baba lábát. Remélem beválik, mert a bolti merev talpú fazonok eddig nekem nem jöttek be.
2010. szept. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az én babáim még nem járnak, még csak feláll az egyik (ikrek) de gondoltam ha hüvösebb van a babakocsiban csak jobban védi a lábukat mint a pamut tutyi. Kiszállni még úgyse fognak hogy sétáljanak. az majd tavasszal lesz, akkorra úgyis kell nagyobb már. Idebent meg jó lesz járni tanulni. Most a méreten tanakodom, mekkorát érdemes venni? 10,5 ill. 11 cm a lábuk, ha jól mértem. Az estrellát néztem mert szinte ugyaolyan mint a liliputi csak olcsóbb egy ezressel.
2010. szept. 30. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!