Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért voltunk fent szerintetek...

Miért voltunk fent szerintetek éjjel több órán át? Többi lent.

Figyelt kérdés
Éjjel az 1 evesem kb elaltathatstlan volt. Olyan 2 től ringattam, de amint letettem fent volt. Tegnap almacéklat evett. Ettől felpöröghetett?? Vagy itt volt délután egy bebiszitter jelölt? De nem is vele volt, hanem velem beszélgetett. Igazából csak kerestem valakit, aki néha egy egy órára tudna vele lenni, mert nekem senki nem segít.
2022. nov. 29. 06:43
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Hát simán lehet, hogy azért ragaszkodott annyira hozzád, mert megérezte (illetve ha mondtad neki, miről van szó, akkor valamennyire meg is értette), hogy épp próbálsz tőle távolodni. Tök jogos/normális.
2022. nov. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez minden nap így lesz? :( ma jön ismét 1 órára
2022. nov. 29. 07:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Te sem alszol minden éjjel egyformán, nem gondolom hogy egy éjszakából messzemenő következtetéseket kellene levonni.



De arra valóban készülj, hogy amikor majd ott hagyod a bébiszitterrel, akkor lesz pár nyűgösebb napotok, éjszakátok, hisz egy új helyzet lesz, amit meg kell szoknia

2022. nov. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább alvási regresszió. Jár már? Lehet valami nagymozgás vagy beszéd fog beindulni a napokban.
2022. nov. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kezemet fogva lépeget. Beszélni nem beszél csak mutat, ha valamit szeretne.
2022. nov. 29. 07:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elindul pár nap múlva magától. A fiam vagy 5 napig ezt játszotta, aztán elindult. Nagyon élveztem. Kitartás, el fog múlni. A legtöbben azt javasolják, hogy maradjatok sötétben, nekünk mégis az vált be, hogy kijöttünk a nappaliba, evett banánt, ivott vizet és újra próbálkoztunk az alvással.
2022. nov. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert ilYen napja volt. Veled még nem fordult elő ebben az életben, hogy nem tudtál elaludni, forgolódtál, de sehogy sem volt jó?
2022. nov. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az első évben kb 3x volt olyan hogy hetekig megébredt este 11 után és csak valamikor hajnalban 2-3 körül lehetett vele visszafeküdni. Egy nap miatt nem aggódnék, de még ha 1-2-3 hétig van ilyen sem.Ha tartósan megmarad akkor meg úgyis kell vele foglalkozni, de vannak ilyen alvásmegborulásaik. Kitartás:)
2022. nov. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnos ma is ugyanaz volt az éjszaka

Nyugtalan alvás gyakori ebredessel

2022. nov. 30. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!