Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen 2 fiúval az élet?...

Milyen 2 fiúval az élet? Második babánK is fiú lesz, 23 hónap különbség . Picit jobban szerettem volna egy kislányt de örülök hogy 2 fiú lesz :)

Figyelt kérdés
Jobb hogy 2 fiú van? Tudnak együtt jobban jatszani? Sok a verekedés ?
2022. nov. 30. 10:53
 1/6 anonim válasza:
30%
Majd meglátjátok.
2022. nov. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Barátőmnek 16 hónap különbséggel születtek a fiai és azt mondja, hogy ez nagyon jó, mert ugyanaz fogja érdekelni őket, lehet ugyanarra a programra vinni. Pl. nem kell az egyiket dinokiállításra, a másikat pedig csillámpónis játszóházba.
2022. nov. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Nem ezen múlik.

Nálunk 2 fiú van, 2 év 5 hónap a különbség, az első naptól össze vannak nőve, a nagy soha nem volt féltékeny, tiszta magazin-idill. Nincs külön szobájuk, 2 szobasban lakunk, de majd költöznénk pá év múlva. De a kicsi meg csak 2 eves, most jön a java még csak szerintem.

A tesomeknál 2 lány van, 2 ev különbséggel, verekekednek, tepik egymast, sosincs beke, nekik elég nehéz.

Egy baratnőmnél van 1 fiú 1 lány, néha eljatszanak, neha nem. 2 év 1 hónap.

A ferjem haverjaeknal szintén 2 fiú, 2 es fél ev a különbség, ők mar 10 es 8 evesek. Verekedtek is, jatszottak is együtt. Most a szamitógep szeretete összehozta őket, mindkettő programozó akar lenni, nagy a bekesseg.

Szoval nem lehet előre tudni.

2022. nov. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2! Igen, erre nem is gondoltam de twnyleg legalább abból nem lesz veszekedés hogy dinok vagy unikornisok :D
2022. nov. 30. 11:07
 5/6 szvicsi ***** válasza:
64%
nekem 3 fiam van, szuper el voltak kis és nagyobb korukban is. Együtt tudnak játszani, verekedés nálunk nem volt jellemző, de hidd el a lányok is verekednének, ha azok lennének. Sok előnyük van a fiúknak pl: ha utazol velük bárhol tudnak pisilni, nem kell wc-t szerezni nekik ha kisdologról van szó. Egy foci labda sok időre le tudja őket kötni... és még sorolhatnám, szerettem volna én is lányt de sosem bántam meg hogy nem lett, persze még van időm lehet még :)
2022. nov. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

Több a rivalizálás, mintha különböző neműek lennének.

Ezt nyilván kezelni kell. Fontos, hogy mindegyiket külön egyéniségnek tekintsétek, engedjétek más irányba fejlődni az érdeklődését, így mindegyiknek lehet olyan dolga, amiben ő jobb, mint a testvére, és ez nagyon fontos számukra. Ez az alapja annak, hogy az elkerülhetetlen rivalizálás ellenére jó testvérek legyenek.


Praktikusan nagyon jó lesz, mert a nagy után rengeteg ruhát fog örökölni a kicsi. :-))) De nemcsak ruhát, hanem kisbiciklit, korcsolyát, egyéb sporteszközöket stb.

2022. nov. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!