Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudjatok lekötni 13...

Mivel tudjatok lekötni 13 hónap körüli fiatok?

Figyelt kérdés
Sétálunk, járunk játszótérre de itthon egyedül az a “játék” köti le hogy szétpakol mindet , minden fiókból, szekrényből kiszed mindent és meg pakolok utána :D mit tudnék vele jatszani ami lefoglalja ?
2022. dec. 2. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Mi kergetőzünk fiammal és próbálok elbújni előle aztán meg ráijesztek. Imádja 😃
2022. dec. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvasgatunk, van kirakva mindig 6-8 játek (pár naponta cserélem) azzal vagy együtt játszunk, vagy egyedül játszik vele. Ő is pakolgat sokat. Heti kétszer megyünk játszóházba, attól jól kifingik 😁 nálunk is a séta az esszenciális, napi kétszer megyünk, mert kutya is van. Táncolunk, építek neki párnákból akadálypályát. Pinteresten van csomó ilyen diy játék. Abból is szoktam neki csinálni, van pár jó. Kicsit várom már, hogy jobban be lehessen vonni a házimunkába. Most is port töröl meg ilyesmi, de nyilván még nem tud úgy. Egyébként én szoktam hagyni picit unatkozni, nem baj ha megtanulja feltalálni magát.
2022. dec. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hagyom egyedül jatszani de most ez a kipakolok mindent a játék :D

Kergetozni mi is szoktunk . Könyveket csak este lehet vele nézegetni .

“Segít” mosogepbe ki/bepakolni azt szereti :D

2022. dec. 2. 11:12
 4/5 anonim ***** válasza:
3. Igen az nálunk is. Amint kész van, màr forrón akarja kipakolni. Mondjuk nem is lesznek olyan életképtelenek mint sok férfi manapság. Szerintem jól csinálod. Nincs valami jó kis program a környéken?
2022. dec. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez ilyen pakolos korszak, fontos fejlodesi lepes egyebkent.

Csinalj neki egy szekrenyt , polcot, vodrot, akarmit ahol biztonsagos dolgok vannak amiket pakolhat.

2022. dec. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!