Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elegem van anyósomból! Minden...

Elegem van anyósomból! Minden nap átjön kb 10percre ez igaz, de az alatt se babázik rendesen, hanem?

Figyelt kérdés
ez a gyerek sápadt,hideg a keze,miért nem adok még reá valamit,biztos fázik húzzak kesztyűt a kezére,bent?van száz fok fűtök.Ötször pofáztam el neki,hogy a keze nem azért hideg mert fázik,leszarja.ha átjön miért nem baázik abba a 10percbe?teszem hozzá az ő két fia feszt beteges volt,mert mindennel rohant az orvoshoz velük.ínahát én nem megyek!Beöltöztetni meg nem fogom,mert volt már rá példa,és csk az lett az eredménye,hogy belázasodott.Hogy állítsam le,mikor nem ért magyarulM?????????
2010. szept. 30. 17:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igazából a férjed dolga lenne melléd állni az anyjával szemben, és leállítani őt.


Ha nekem lenne ilyen anyósom, vagy be se engedném, vagy megmondanám neki, hogy ha szerinte ennyire rosszul nevelem és gondozom a gyerekemet, akkor jelentsen fel.

2010. szept. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%

Normál körülmények között nem hideg az ember keze.

Vagy fázik, vagy van valamilyen keringési rendellenessége.

Nem lehet,hogy te nem vagy avval tisztában, hogy a gyerekeknek és az időseknek más a hőérzetük, mint a felnőtteknek, így lehet, hogy a neked 100 fok másnak nagyon kevés?

Kicsit toleránsabb légy a jót akarókkal!

2010. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
na ezek a válaszadók kíméljenek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 30. 17:14
 4/15 A kérdező kommentje:
egyébként meg neki is csak akkor hideg a keze ha alszik,és könyörgöm 2és fél hónapos,hova legyen még beállva a keringése?
2010. szept. 30. 17:15
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én babám 3 és fél hós és neki is állandóan hideg a keze!!!Nem fázik,mert melette meg izzad a kis fejecskéje.Anyóssal meg ne is foglalkozz ők úgyis mindent jobban tudnak csak azt nem vaszik észre,hogy nekik 30 éve volt kisgyerekük!:)
2010. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Gratula a tökéletes anyóshoz. Nekem is van egy ehhez hasonló. Beleszól, hogy mivel etetem, hogy ha van rajta mellény akkkor ,,Minek az? Melege lesz." ha nincs rajta akkor meg ,,Jajj megfázatod a kicsit!" Ugyanez előfordul ezer más példával is.
2010. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszi utolsó:)
2010. szept. 30. 17:19
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az ilyen "mindentudó" nagymamákal meg van sok kismama áldva :)) Igen, most a párodnak kellene kicsit leállítani a saját anyját! Ha ő szeret, bízik benned, akkor neki kéne anyucinak megmondani, hogy a gyerek a tiétak, ti vagytok felelősek érte, ti is tudjátok, látjátok, mi jó neki. Nehogy már a mama az alatt a 10 perc alatt meg tudja ítélni, mi jó a kicsinek. Kedves 2 válaszoló! bizony, a picik vérkeringése még fejletlen, így a végtagjaik akkor is sokszor hidegek, ha közben máshol épp izzadnak. Gondolom, a kérdező nem a kioktatásra volt kíváncsi, hanem valami jó tanácsra.

Kedves kérdező! beszéld meg a pároddal, hogy mi a gondod a mamával, mert ha most így beleszól a dolgaitokba, később még jobban bele fog, amikor már szerinte komolyabb dolgokat kell a kicsivel etetni, meg kell tanítani járni, stb... Kitartást neked!!!

2010. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Meg a másik még ami bosszant: Állandóan azzal jött,hogy menjünk már el szórakozni,hagyjuk nála a kicsit. Éltünk is a lehetőséggel 1x-2x. Mikor meg mi mondtuk, hogy szombaton mennénk daj-dajozni,akkor meg húzta a száját. Nem lehet rajta kiigazodni. (gratulálós voltam)
2010. szept. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja! És ne idegesíts fel magad miatta, mert a babád is feszültebbé válik,ha rajtad érzi, hogy ideges vagy! Emellett, ha szoptatsz, a stressz apaszthatja a tejet.. Ennyit nem ér meg anyós...
2010. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!