Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap delelött kihanytam a...

Tegnap delelött kihanytam a terhesvitamint vagyis miutan bevettem ra 10percre hirtelen olyan hanyinger jött ram hogy hanyas lett a vege, eddig csak emelyegtem. Nem vettem be masikat de gondolom biztos nem szivodott fel ennyi idö alatt ugye?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, valószínű, h nem szívódott fel semmi.

Nem lesz semmi baj, ha egyszer kimarad!

Éhgyomorra vetted be? Nekem akkor okozott hányingert, ha nem ettem előtte.

2009. márc. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem szívódott fel, de egy kimaradt gyógyszernek nincs igazán kézzel fogható következménye.
2009. márc. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a terhes vitamintól hánytál,inkább csak ingerelhette a gyomrodat és a folyadéktól is lehet.Én is jártam így a terhesség elején,nem baj ha nem vettél be helyette másikat,ha egyet kihagysz,nem dől össze a világ.Nyugi,ha szerencséd van,hamarosan elmúlik ez az émelygős időszak.39+4 hetes kismama
2009. márc. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy másik kismama tanácsolta, hogy próbáljam este bevenni a vitamint, mert attól is lehet reggel hányinger... Bejött, mert onnantól kezdve megszűnt a hányinger. Este is ugyanolyan hatása van, de reggel éhgyomorra már csak a mérete is (én gravidát szedtem) hányingert okozott. Amúgy biztos nem lesz gond, hogy egyszer kimaradt mert nem szívódott fel.
2009. márc. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
alltalaban reggeli utan veszem be,de sajnos mar ebredes utan emelygek,igy a reggeli sem esik jol,nem megy neha enni sem,nem kivanok semmit,igy marad az emelyges...de megprobalom este mert addigra mindig elmulik
2009. márc. 18. 22:48
 6/7 anonim ***** válasza:

en is este szedem be a terhesvitamint. en elevitet szedek. nekem ez az esti bevetel bejott. en is emelyegtem kb 8-12 hetig rendesen minden nap es semmi etel nem ment le. en szaraz natur kekszet ettem reggel h megis legyen vmi a gyomromba es hideg naracslevet ittam az ugy ahogy enyhitette az emelygest. majd 13 hettol kezdett egy egy napokra elmaradni es most mar egesz jol vagyok, csak akkor jon elo ha vmi nem jo kajat eszek.

kitartast egyszer az emelygos idoszaknak is vege.

18+5 hetes kismami

2009. márc. 19. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindíg ebédkor veszem be a vitamint,fontos,hogy közben egyél,mert sok zsírban oldódó vitamin van benne,és ha nem eszel,így okozhat hányingert.


11+1heteske

2009. márc. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!