Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi levolac szirupot...

Mennyi levolac szirupot adhatok 5hetes babámnak és milyen időközönként?

Figyelt kérdés
3napja a kisfiam nem kakál és a védőnő ezt ajánlotta.Tényleg akkor hat,ha sok folyadékot adok neki utána?
2010. szept. 30. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
anyatejes baba? Én nem adnék neki semmit sem, mert kislányom is 5 hetesen 10 naponként kakált, ugyanis mindent felhasznált az anyatejből, nem volt salakanyag így! Az én dokinőm azt mondta azon se csodálkozzak ha 12 naponta lesz kaka! De ha tápszeres az más téma...
2010. szept. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne sokat, picike neki még a gyomra, csak egy kis kávéskanálnyit először, de éhgyomorra add neki és ha nem használ ismételd meg a következő evés előtt is. Nekünk használt, és barátibb szerintem mint a Glicerines kúp vagy a lázmérőzés...

2010. szept. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A sok folyadék önmagában is széklet lazitó és könnyíti a kakilást.A sziruppal tehát adj neki sok folyadékot,ráadásul ha esetleg meghajtja a Laevolac akkor sem fog kiszáradni könnyen,mivel rögtön pótlod is a folyadékot.

Kezd 5 ml-el,a mérőpoharával ki tudod mérni és kb 4 óra múlva ismételd meg szintén 5ml-el.

Egyénileg kell kitapasztalni melyik babának mennyi kell a hashajtáshoz,de ezután az adag után tudni fogod.Ha kakil elég neki,ha nem emeld 10ml-re.Mindegyik baba máshogy reagál rá.De ne feljtsd el,hogy helyes adagnál is van,hogy csak 1-2 nap múlva alakul ki a hatás.

Ha gyorsat akarsz mert kínlódik a pici akkor kezd 1 evőkanállal.

2010. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom egy 5 hetes babának 1 evőkanál elsőre szerintem sok, de ha nektek így használt...
2010. szept. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Anyatejet és napi egyszer tápszert adok neki.Azt mondta a védőnő,hogy már veszélyes is lehet,ha 3napig nem kakál,bélcsavarodást kaphat.Kakált már a kisfiam most a levolactól,de épphogy egy keveset.csak kevés kaki volt,de az is jó,nem?Akkor kicsit megnyugodhatok?
2010. szept. 30. 22:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Én napi 1x 5 milit adtam neki, és ez is használt. Elég nehezen érthető a használati utasítása, többet nem mertem neki adni. (Anyatejes baba.)
2010. szept. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tájékoztatóból néztem ki az 1 evőkanált,a gyors hatás érdekében:DDD

De amint irtam ki kell tapasztalni van akinek erős van akinek gyenge a laevolac.

2010. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen megnyugodhatsz,de azért ismételd meg az adagot.

Mennyivel kezdted?

2010. szept. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!