Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2.5hónapos babámnak ma adom...

2.5hónapos babámnak ma adom először az almának a levét, tápszeres baba 130ml-t eszik meg 3óránként, ha már az alma húsát adom neki akkor mennyi időközönként fog változni az etetés?

Figyelt kérdés
ELKÉPZELHETŐ HOGY 4ÓRÁNKÉNT FOG MEGÉHEZNI?
2011. júl. 11. 07:15
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Hová sietsz? A hozzátáplálás nem lóverseny...
2011. júl. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A hozzátáplálással várj még legalább egy hónapot. Nem vagyok híve a mai trendnek,de ilyen picinek még nem kell hozzátáplálni. Akkor sem,ha tápszeres. Elég megkezdeni 3,5-4 hónaposan.
2011. júl. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
NEKEM MUSZÁJ ADNI NEKI MERT ALLERGIÁS A TÁPRA!!!!pedig allegriára van a tápszere.
2011. júl. 11. 07:22
 4/9 A kérdező kommentje:
az orvosom ezt látja jónak!!!már sok mindennel próbálkoztunk
2011. júl. 11. 07:23
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Csodálkozom, hogy nem sikerült neki anyatejet szerezned! A védőnők biztosan tudnak olyan anyukáról, akinek sok teje van, és szívesen adna még egy pár hétig. Szerintem azzal foglalkozz, ne almával....
2011. júl. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogyan jelentkezik az allergia nála? Mi a tünet?
2011. júl. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia

Én mikor el kezdtem a hozzátáplálást, ugyan úgy maradt a 3 óra.Főleg így az elején, mert ilyenkor még csak kóstolgatás van!Úgy is ha már ízlik neki, annyit eszik amennyi jól esik.Én lányom simán tartja magát a 3 órához, 1 étkezés már ki van váltva és azután olyan jót tud aludni! :)

2011. júl. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 és fél hós és 3 óránként eszik, nagy ritkán fordul elő, hogy 4 óra letelte után lesz éhes. Mindegy, hogy csak gyümi keksz keveréket, vagy húsos menüt kap, tejpépet vagy tápit, akkor is 3 óránként eszik. A hozzátáplálás nem feltétlen nyújtja az etetések között eltelt idő hosszát, pláne nem az elején, amikor még főként csak kóstoltatásról szól a dolog.
2011. júl. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi már egy ideje hozzátáplálunk, de még mindig 3 óránként eszik. Ami ha kiszámolod, nem is gond:

-reggeli 7-kor

- tízórai 10-fél 11 körül

- ebéd 1-2 között

- uzsonna 4- fél 5 tájban

- vacsi fél 8-8 körül

Szóval szépen beállt nála a napi 5 étkezés, pedig 3-3,5 óránként eszik. Ritka az, amikor 4 óra telik el.

2011. júl. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!