Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dm ben van Pampers pelenka...

Dm ben van Pampers pelenka nagy dobozban? 5-ös méret 111 db-os, és hogy működik ez a pont dolog? Hány ft- ért hány pontot kapsz?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már láttam, de szerintem boltfüggő. 200 ft után kapsz 1 pontot.
2010. okt. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi.
2010. okt. 1. 10:08
 3/6 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Mi Szekszárdon lakunk és sajnos itt már nem lehet kapni:(.Az eladónők azt javasolták,hogy ha ilyen akciójuk van akkor rögtön az első nap menjek mert reletív hamar elfogynak.

A pont dolog az igy müködik:amikor vásárolsz 200 ft-ként kapsz 1 pontot.Ha össszegyült 50 potod a kártyán akkor tudsz kiváltani egy kuponfüzetet amiben van egy 25% kupon amit bármilyen termékböl le lehet számitani pl. pelenkábol.Elég sok mindenféle termék szokott még lenni a kuponfüzetben.A dm oldalán pontossabban megtudod nézni ha esetleg nem egyértelmüen írtam le.Én ott szoktam megnézni az akciós ujságukat is:)

2010. okt. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van amikor akció van és 100 Ft-onként kapsz 1 pontot.
2010. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszi.
2010. okt. 1. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

De annak a vásárlásnak az összege után is jóváírják a pontokat, amikor beváltasz pontokat. Tehát egyszer kell összegyűjteni a pontokat, utána szinte mindig vissza is írják a kártyádra, tehát gyakorlatilag állandó a kedvezmény. Persze akkor, ha az adott vásárlásod kb ugyanannyi, mint amennyi pontot elköltöttél. De ha pelenkát vásárolsz, akkor szinte biztos, hogy visszaíródik a kártyádra, még veszel mellé mosószert, meg pár dolgot, és már meg is van a 10 e ft... Én havonta egyszer szoktam, de akkor biztos otthagyok egy huszast. 2 doboz pelenka, háztartási cikkek, tisztítószerek, stb....

Pl 50 pontot beváltasz, és vásárolt 10ezer ft értékben, akkor vissza is kapod az 50 pontodat.

Van 150 pontos kuponfüzet is, ebben van egy olyan kupon, ami a vásárlás végösszegéből von le 15%-ot.

Ami miatt a dm a LEGJOBB az az, hogy a kedveszmények összevonhatók. Én általában beváltok egy 50 és egy 150 pontos kupont is, a 25% kedvezményt felhasználom a pelenkára, a vásárlás végösszegéből még lejön 15%, így a pelenkát gyakorlatilag 40% kedvezménnyel veszem meg. Ekkora kedvezményt sehol sem adnak!!!

2010. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!