Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsi lenne már rá ez a...

Kicsi lenne már rá ez a méret? (pelenka)

Figyelt kérdés
Babám 2 és fél hónapos.Pampers 3-6 kg pelust használunk és semmi gond nem volt eddig vele. De pár napja mindig kifolyik a kaki belőle. Múlt héten mérték 5100 gr. Szerintetek jövő héten már a nagyobb méretet vegyem? Első babás anyuka vagyok nem értek hozzá:)) köszi
2011. máj. 30. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem veheted a nagyobbat. Mi olyan 5300 grammnál vettük, akkor még egy nagyon picit nagy volt, de nem folyt ki belőle semmi.
2011. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is két és fél hósak vagyunk, 5100-5200 körül, és én is tegnap vettem észre, hogy nem olyan kényelmes ez már neki. Ki még nem folyik, de ez már nem jó nekünk szerintem. Én már nagyobbat fogok venni.
2011. máj. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor nagyobbat veszek. További szép napot!:))
2011. máj. 30. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Babám 11 hetes, és ugyanezt a márkát/méretet használtuk, egészen a tegnapi napig - ugyanis szoptatás közben kakált egy nagyot, és az összes produktum hátul kifolyt, beterítve engem és szegény fiamat nyakig(!). Így tegnap 2-szer fürdött :)

Azonnal mentünk Liberót venni, aminek gumírozott a hátsó része. - ez kiálta a tesztet, pedig a méret ugyanaz!

2011. máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!