Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen oldalak vannak, ahol...

Milyen oldalak vannak, ahol egyszerű rajzolt figurákat találok, amiket én is el tudnék készíteni a gyerekszoba falára?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami kreatív, egyedül nem tudok szép képeket rajzolni, de bármit ügyesen lemásolok. Már régóta keresgetek ilyen képeket, de mindig csak bonyolult ábrákat találok, mint pl. a Disney-figurák.
2010. okt. 1. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt most épp az elefántos képek jönnek be, de a bal oldalon fel van sorolva sok-sok állatka, választhatsz melyik tetszik, ezek tök egyszerű sablonok!

Jó rajzolgatást! :)

2010. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a google képtalálatai között válogatok, ott találtam már olyan oldalt, ahol sok aranyos állatkép volt, sajna nem mentettem. Szűkítem a találatokat.
2010. okt. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2010. okt. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Üvegfestéshez keress sablonokat google-ban, rengeteg rajz van.
2010. okt. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Mindkét link nagyon jó, valami ilyesmit kerestem.

Ja, és most már az üvegmatricán is elkezdtem gondolkozni!

2010. okt. 1. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!