Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám 2 napja nem...

7 hónapos babám 2 napja nem fogadja el a kanalas ételt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nyitja a száját, el is fogadja, de utána fintorog, és olyan, mintha kirázná a hideg. Eddig ezt csak akkor csinálta, ha volt valami darabka az ételben.

Most mindenre ezt csinálja. Kb.4-5 falatot lehet így adni neki, aztán már a száját se nyitja ki. A tápszert cumisüvegből elfogadja, szó nélkül.

Mi lehet a probléma?


2022. dec. 16. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Foga nem jön esetleg? Nálunk akkor csinálja ezt. A pep ilyenkor irritálhatja az ínyt. Kínálgassad eszik amennyit eszik. Ha éhes marad kap anyatejet/tápszert utána. :)
2022. dec. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is 7 hónapos a kislányom, 5.napig nem fogadta el a kanalas ételt. Most jött ki a 4.foga,most már elfogadja, de csak pár kanállal.

Majd jobb lesz, ne aggódj

Nekem ő a 2.baba,az első napokig tápszert kapott,mert ő sem fogadta el a kanalas ételt,a fogzás ilyen sajnos

2022. dec. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam, de nem látom, hogy jönne neki. Gyömöszöl mindent a szájába, de azt eddig is csinálta. :D

Nincs megduzzadva se az ínye. De persze ettől lehet, hogy az a ludas.

2022. dec. 16. 13:19
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Fogzik
2022. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!