Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kilenc hónapos kislányom...

Kilenc hónapos kislányom mézeskalácsot evett, lehet baja?

Figyelt kérdés
Egy pillanatig nem voltam velük, a nagy mézeskaláccsal etette a kislányom :( Nagyon félek, tudom, hogy méz egy éves kor alatt nem adható. Dokit hívtam, azt mondta nyugodjak meg, semmi baja nem lesz, de én rettentően aggódom a botulizmus miatt :(

2022. dec. 17. 21:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön ide a nokedli? Attól mégis mi bajod lenne?
2022. dec. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%
Akik írták, hogy hőkezelt, kérem tájékozódjanak a botolizmusról, mielőtt tanácsot adnak! Mézet, füstölt húsokat nem adunk hőkezeléssel sem. Ettől függetlenül mikroszkópikus az esélye, hogy bármi történne. Nem azért nem szabad mézet adni, mert olyan sok eset lenne, hanem mert ha a sokmillióból van 1, az halálos. Szóval nyugodj meg szépen, nem lesz semmi baja! A mi korosztályunk bőven kapott mézet is, szalonnát is 1 éves kor alatt, még sem hallottál ezres nagyságú halott csecsemőkről.
2022. dec. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát persze,szét csattan majd az egeszsegtol!
2023. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!