Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Megkaptátok ma a...

Anyukák! Megkaptátok ma a családit?

Figyelt kérdés
Nekem számlára jön (otp) és nem kaptam még meg, pedig legkésőbb 2-áig rajta szokott lenni! :(
2010. okt. 1. 17:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23%
Nektek most tényleg ez a 12000 forint számít?? Hogy lehet így gyereket vállalni?? Felelőtlenség a javából!
2010. okt. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sajnos sokaknak az a 12000 ft is számít. elég elszomorító, de ez van. Tudod, nekünk semmi káros szenvedélyünk nincsen, nem cigizünk, nem járunk kocsmába, csak van egy lakáshitelünk, amit ha tetszik, ha nem fizetni kell. Tudod, nem mindenkinek tesznek a segge alá AUTÓT, HÁZAT.

Ennyi erővel Magyarország lakossága szépen kihalhatna, ha nem mernének az emberek gyermeket vállalni a pénz miatt. Persze, át kell gondolni h mennyit vállaljon az ember, de tény és elszomorító a mostani helyzet.

Te meg inkább örülj, h nem jársz ebben a cipőben.

2010. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De milyen igaza van az előttem szólónak.
2010. okt. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én megkaptam a családit és a gyed-et is.
2010. okt. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!