Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honapos fiamnak hoemelkedese...

7 honapos fiamnak hoemelkedese van (37,2) Delutan el kell mennunk a lanyom műsorára.igy elvihetem,vagy inkabb ne?

Figyelt kérdés
Semmi mas baja nincsen,szerintem ez a fogaktol lehet mert 2 foga jon egyszerre
2022. dec. 21. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Addigra kiderül, h beteg-e. Ha nem az, akkor én vinném.
2022. dec. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ugyanolyan jokedvu mint szokott lenni.

Nem akarok csalodast okozni a lanyomnak,mar 3 hete varja a műsort,merthogy lesz a szuloknek valami meglepetes is.

2022. dec. 21. 09:30
 3/8 anonim válasza:
82%

A nagyobb testvér számára fontos a jelenlétetek! Valószínűleg jól ítéled meg a kicsi állapotát, és ha addig sem lesz rosszabbul, nyugodtan vidd magaddal.

De mi van, ha mégis romlik az állapota? Mi a B terved? Vagy a nagy, vagy a kicsi rosszul jár.

Ilyenkor ér kincset egy gyerekvigyázásra képes barát, szomszéd, nagyszülő, unokatestvér. Élhetünk önálló szigetként is az emberek között, de mennyivel egyszerűbb, ha ezeket a kis menekülésre alkalmas ösvényeket használható állapotban tartjuk!

2022. dec. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazad van utolso,csak az a baj,hogy nincs senki aki vigyazhatna rá...max ferjemet hazahivom a munkabol,szerencsere rugalmas,haza tudna jonni,ha ugy van...remelem nem lesz baj,es el tudunk menni
2022. dec. 21. 10:07
 5/8 A kérdező kommentje:
Sikerült elmennünk,delutanra lement neki az a keveske "láz".jol alakult minden.
2022. dec. 21. 17:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én minden ilyen esetben rábízom a kicsit apára, vagy a nagyira.

Szerintem a nagynak is jár a figyelem amikor tényleg csak rá figyelek, és nem hiányzik senkinek, hogy a kicsi beledumáljon a műsorba.

2022. dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves Utolso,a nagy kerese volt vigyem,es sok kisbaba volt,raadasul el is aludt ugyhogy nem zavart senkit...a hoemelkedes elmult,szerencsere.,ugyhogy minden jol alakult.
2022. dec. 21. 19:51
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj,meg annyit,hogy a ferjem is haza akart jonni munkabol,hogy lesz a kicsivel,de kondtam hogy nrm kelk
2022. dec. 21. 19:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!