Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nurofen szirupra rá van...

Nurofen szirupra rá van írva,hogy 3 hos kortól lehet adni,de ha minden kötél szakad adható 3 hónap alatti babanak?

Figyelt kérdés
2022. dec. 23. 16:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Nekünk a 2 hónapos oltás után Flamborin cseppet ajánlott a gyerekorvos.
2022. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Ha egy 3 hónap alatti babának 38fokos vagy magasabb laza van azonnal orvos, ügyelet, kórház. A láz csak valaminek a kísérő tünete, kivizsgálást igényel.
2022. dec. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Én is úgy tudom, hogy egész fél éves korig lázas állapotú babát kórházba kell vinni.Ne kisérletezz vele otthon orvos nélkül,mert akár meg is halhat.
2022. dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Ja , pontozz le 70% aztán meséld el, hogy te a lázas babádat nem vitted és semmi baja nem lett.

Egyik ismerősünk hallgatott minden ,,okosra" nem vitte el az egyik babáját az ikrei közül és aztán eltemethette, mert agyhártyagyulladásban meghalt.

Ekkora gyerekeknél a láz nem játék! Aztán lehet ezt lepontozni, de ez a valóság.

2022. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A súly ami meg fontos. Ha nincs meg a súlya nem lehet.
2022. dec. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

4-es, nyugodj le picit, nem kell itt remisztgetni senkit halott babakkal.

A pontozas meg ki a faszt erdekel? Na mindegy.


A kerdezo szerintem mar megkapta a valaszt es mar tartanak az orvos fele, ha lazas csecsemoje van. En bizom benne 😊

2022. dec. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Az a durva, hogy ezeket amúgy el kéne mondania a védőnőnek.

Kötelessége lenne ilyen alap dolgokat, hogy mi a teendő láz esetén például, de az a tapasztalat, hogy ritka kivétellel, SEMMIT nem mondanak el.

2022. dec. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%

Az én lányom egy oltás után lett ,,mellékhatásként" tüszös mandulagyulladásos 3 hónaposan. 37,3 vittük be.Nem volt lázas csak 1x hányt meg kevesebbet evett, nehezen ébreszthetővé vált.1000-ből egy gyereknek volt esélye ilyen oltás utáni szarra és mi épp beleestünk.Én nem itt kérdezgettem.Láttam hogy baj van és vittük.


Kérdező, a babádnak van más ,,tünete" is vagy elméleti a kérdés?

2022. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Még nincs 2 hónapos, szerencsére nem lázas,csak szeretnék felkészülni ilyen esetre főleg most ilyen vírusos időszakban.
2022. dec. 23. 16:59
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idős babáknak van a lazkup, még ne akart nurofent adni neki
2022. dec. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!