Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lemondanátok így a családi...

Lemondanátok így a családi karácsonyt?

Figyelt kérdés

A nagyobbik gyerkőc hozott haza valami vírust. Lázas volt, kicsit köhögött, levert volt. Ma már ő jobban van. Viszont a 7 hónapos öccse úgy néz ki, hogy elkapta. Lázas ma egész nap. A közérzete is rossz, elég nyűgös.

Holnap jönne a szűk család (3 fő) ebédre.

Ti lemondanátok? Vagy hátha holnapra jobban lesz? Vagy ha jobban is lesz, nem jó neki, ha itt lesz a család?


2022. dec. 23. 17:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Meglátnám, hátha holnapra jobban lesz.
2022. dec. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Lemondanám
2022. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Én lemondanám. Egyfelől a gyerekek is gyógyuljanak meg rendesen, másfelől meg akaratuk ellenére megfertőzhetik a vendégeket.

Egy ebédet be lehet pótolni, de karácsonykor az ágyat nyomni nem nagy élvezet.

2022. dec. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem egyértelmű? Nem fertőzöm szándékosan össze a rokonságot.
2022. dec. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Igen,lemondanám.
2022. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Derjaderja ***** válasza:
98%

Lázra igen.

Én is vekengek, nálunk a lányom megggyógyult, de a fiam köhög, szàmomra a toleranciahatárt meghaladva. De ő nem lázas (nincs hőemelkedése sem, már tegnap sem volt, tegnapelőtt 1 napig enyhe), és már jobb a köhögés mint tegnap. Orrfolyása is sokat javult.

2022. dec. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is így gondoltam. Csak hívtuk őket, hogy mi a helyzet, aztán mondták, hogy majd meglátjuk, meg hogy majd térjünk vissza rá holnap.
2022. dec. 23. 18:14
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
3 felnőttet nem feltétlenül mondanék le, ha gyerek is jön, akkor lemondanám. Szerintem a gyerekek jobban megfertőzik egymást. Azt is figyelembe venném, hogy jutna-e elég figyelem a nyűgös 7 hónaposnak, ha az anya figyelmét a vendégek vonják el.
2022. dec. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

3 felnőtt egyébként.

És ők hozzák a kaját. :D

Én csak a levest főztem.

Meg sütit akartam csinálni, de az félkészen hever a konyhában. Pont lesz@rom. 🙈😅

Még sosem volt beteg a pici egy náthát leszámítva, szóval nem tudom, hogy viselné.

Attól is tartok, hogy ha hasonló lesz az éjszaka, mint a délután, akkor holnap a legkevésbé sem leszek emberi állapotban.

2022. dec. 23. 18:24
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Igazából 3 ember mégsem 20. Ha a pici jó állapotban lesz holnap és a 3 ember is bevállalja, hogy eljön úgy, én nem mondanám le. Nyilván ha nyűgös lesz és nehéz éjszakán lesztek túl az más helyzet, de erre még most nem tudod a választ.
2022. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!