Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom popsija nagyon...

Kislányom popsija nagyon piros foltokban kiütéses! Fogzáskor kezdődött! Se a sudo krém se a bepanthen plus nem segit nagyon fáj neki! Mit kenhetnék rá?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha ez sem segít akkor szelőzztetsd a popsiját amennyit csak lehet. Ha newm gyógyul akkor a doki talán gombaellenes krémet ad ezért mutasd meg az orvosnak is a babád ha nem mulik a kiütés
2010. okt. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. Plusz én ilyenkor kamillás vízben fürdettem a fiamat, az is sokat segített.
2010. okt. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én kisfiam egyik védőoltásától beteg lett, a popsiján körben poros foltos lett és kiütéses -doki szerint sajna a védőoltás miatt szintén. Azt mondta Canestent próbáljuk ki, de a gyógyszertárba akkor pont elfogyott, és péntek volt. A gyógyszerész mondta ki tud keverni egy úgynevezett V-popsikrémet. 100g olyan 600-700 között volt emlékeim szerint. Gondoltam kipróbáljuk, ha már Canesten nincs jobb mint a semmi talán, és ha semmit nem ér hétfőn veszek canestent. De 2 nap alatt teljesen elmúlt tőle. Lelkendezve meséltem egy 3 gyerekes barátnőmnek aki mesélte, hogy ő a gyerkőceinél csak ezt használta kiütésekre. Ha pl a szájuknál a cumitól kicsit kipirosodott, vagy bármi ilyesmi kiütésre csak ezt használta. Szóval neki is bevált.... hátha Nektek is.
2010. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én orvoshoz vinném
2010. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekünk még a gomba ellenes szer sem segített pedig 2 dobozzal rákentem.

Saját kútfőből pattant ki,hogy megpróbálom Betadinnal és ettől rendbe jött.

Nekünk már levedzett is de a gomba ellenes szer nem segített de a Betadin 2 nap alatt helyre hozta.

2010. okt. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! nálunk is hasonló volt a helyzet, már vérzett a feneke kis pontokban. Kamillateába áztatott vattával mostam le neki minden pelenkázáskor, majd lefújtam Aloe Firsttel (Forever-es), aztán Aloe verás krémmel kentem be. Kicsit csípte neki, de megérte, mert 3 nap alatt helyrejött. Előtte én is kipróbáltam mindent, nem segített. Az orvos is csak Sudocremet meg Bepanthent javasolt, de hatástalan volt. Szerintem esetleg válts pelenkát is. Én akkor 4-es Pamperst használtam, és nem tudom, h. van-e köze hozzá, de pont akkor fogyott el amikor nagyon durva volt a popsija, és Huggiest vettem. Azóta nincs problémánk, pedig jön a foga. Szóval nem tudom, nem a pelutól volt-e az egész baj... Ja, és hagyd szabadon amennyit csak tudod a fenekét és rakd tisztába minél gyakrabban.
2010. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A kisfiamnál sajnos többször előfordult a fogzás alatt.Szinte minden fajta krémet kipróbáltunk de semmi n em segített.Nálunk a doki írt fel erre egy piros ecsetelőt!Na az bevált.Nem tudom a nevét de ha megemlíted neki biztos tudni fogja,ahogy a patikus is.
2010. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Betadinos letörlés és körömvirág krém
2010. okt. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én Seres krémet javasolok, ha gondolod át tudom küldeni a receptet. Ha bármilyen pirosság van a gyerek testén az 1 nap alatt helyre hozza. Egyébként minden pelenkázáskor ezzel kenem be a popsiját. Gyönyörű tőle. Kb. 400 Ft 1 tégely.
2010. okt. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
NEOGRANORMON KENŐCS pár nap alatt helyreteszi. Plussz olajos vattával töröld le a popsiját amikor tisztába teszed mert a poitörlők ilyenkor csipnek.
2010. okt. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!