Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sudocremet használhatom...

Sudocremet használhatom minden nap? 5 hetes a kisfiam, elég érzékeny a bőre, de ez a krém segít. Vagy csak akkor használjam, ha piros a popsija?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam születése óta használjuk. 8 hós gyönyörű a popsija.
2009. okt. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiam születése óta csak azt használjuk, most 11 hónapos és puszilnivaló popója van :)
2009. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14 hónapos a kislányom, születése óta ezt a krémet használom. Semmi gond nincs vele.
2009. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21 hónapja használjuk :-)
2009. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem ajánlotta se a gyógyszerész, se az orvos, se a védőnő, mert erősen hámosító.
2009. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha naponta 1x, fürdetés után használod, nem lesz semmi baja tőle a babának. Én az első hetekben, míg többször kakilt, minden tisztába tételkor nagyon vékonyan bekentem. most csak este és akkor, ha valami véletlenül kicsípi a popsiját. A következő peluscserére már nem piros a bőre és sosem volt a krémtől semmi baja. Tehát ésszel nyugodtan használd.
2009. okt. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem ajánlották állandó használatra. Én napközben csak akkor használok neki gyógyszertári popsikémet ha kakilt, amúgy nem kenem neki be. Este, fürdés után használjuk a Sudocreamet.

13 hónapos, még soha nem volt piros a popsija.

2009. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nektek bevált akkor miért ne használhatnád? Eleinte én is azt használtam de utána már kezdtem nem szeretni mert nagyon erős, úgy gondoltam, hogy nem tud levegőzni alatta. Baja nem volt tőle a babámnak csak én nem szerettem már. Most mást használunk de azt is csak akkor ha kaki volt meg ha pirosnak látom. A mai pelenkák már nagyon jók mi 6hós kora óta használjuk csak alkalmanként a krémet és nem változott semmi a popsiján.
2009. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!