Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babátok mikor...

Anyatejes babátok mikor kezdett jobban aludni?

Figyelt kérdés

Most nem azok válaszát várom akik nek 2 hetesen átalussza az éjszakát, hanem akiknek 3 hónaposan is meg 3-4x kelt fel enni éjszaka.

Köszönöm



2022. dec. 28. 07:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 7-8 hónapos korában. A
2022. dec. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Bocs, de elég hülye a kérdésed, ezek szerint az érdekel csak, ha valakinek nem alszik a gyereke!
2022. dec. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es válaszoló ! Mivel a gyerekem elmúlt 3 hónapos es sokszor kel így nekem semmit nem segit ha valaki ideírja hogy neki átalussza. Vegulis igen, az érdekel ha valakinek ilyen korban nem aludt a gyereke. Nyilván arra vagyok kiváncsi hogy mi volt a fordulópont ( hozzataplalas vagy esetleg más segített )
2022. dec. 28. 08:49
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

3 hónaposan “még”?



Tehát a lànyom 4,5 èves.. évek óta nem anyatejes már…

3-szor volt fenn èjjel


A fiam 3 èves

1 éve nem anyatejes

2-szer volt fenn


Szerintem ezzel mindent elmondtam🤣

2022. dec. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

2,5 évesen kezdett jobban aludni. Olyankor már volt átaludt éjszakánk is meg max 1-2szer kelt, ha kelt. (Ha beteg volt, akkor kismilliószor)

Se a hozzátáplálás nem hozott áttörést, se az egy éves kori elválasztás. Sőt 7-8hónaposan, a nagy mozgások beindulásával még jobban borult, aztán visszaállt az előtte való idők ébredéseire.

Az segített kicsit 1 évesen mikor külön szobába ment. Lett egy ikea kura ágya és mellette egy matrac nekünk. Ha kellett ott aludtam vagy a férjem és akkor nem kellett már x-szer felkelni.

2022. dec. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Fixen kb egyéves kora körül. Addig voltak periódusok, amikor átaludta az éjszakát (speciel 3 hónaposan is), de utána mindig visszatért a minimum 1, maximum 3 ébredés, és sokszor nem lehetett visszatenni az ágyába, hanem végtelen ideig kellett ringatni, az volt a legrosszabb... Nem tudom konkrétan semmihez se kötni a változást, mert addigra már csak elalváshoz és éjszaka szopott (ami ugye pont hogy indukálná az ébredéseket, nehéz visszaalvásokat), végleg 15 hónaposan fejeztük be a szoptatást. Most is van, hogy egyszer-egyszer felriad, ha beteg, vagy valamiért zaklatottabb, de alapvetően kb másfél éve megbízhatóan átalussza az éjszakàt (ma két és fél éves pont).
2022. dec. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
1 éves kora után.3 hónaposan ne várj csodát!Még csak ezután kezdődik igazán az éjeli ramazuri.Lesz a mozgásfejlődés,fogzás,stb...Sokáig nem fogtok valószínűleg egész éjszaka nyugodtan aludni.Ez ilyen.Utána ovis korban még jönnek a betegségek,bedugul az orra,fáj a hasa,stb.
2022. dec. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

9 hónapos korától. Elutasította az anyatejet

Tápszerre váltottam,reggel,délben,este már tápszert kapott, és aznap estétől aludt is,esetleg a fogzás miatt kelt

2.babám egyből tápszert kapott,ő 6 hetes korától

Most 8 hónapos,mai napig végig alszik,ritka alkalom mikor hajnali 4 körül felkel

2022. dec. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
3,5 hónapos korától egyszercsak elkezdte átaludni az éjszakát, nem tudom mihez kötni, nem az én érdemem. Most 7 hónapos. Ha fog jön, akkor van, hogy egy hétig kelünk félóránként, vagy most éjjel pl. kétszer ébredt sírva csak úgy. Nem tudom az okát. Vannak jobb és rosszabb éjszakák. Nem éhes, csak valami megébreszti. Szerencsére 10 perc múlva alszik tovább. Én nem, de az a kutyát sem érdekli. :D
2022. dec. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7-8 hós korától alussza át az éjszakákat. Egy éves múlt, mostanában gondolom a fogacskái ébresztik 🤷‍♀️ De legfeljebb egyszer. Cserébe nehéz visszaaltatni 😂
2022. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!