Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-7 hónapos babatok mennyit...

6-7 hónapos babatok mennyit eszik az anyatejen kívül ?6,5 hónapos lányom délelőtt gyumit, délután főzeléket kinalok neki de csak 1-2mini kanállal eszik belőle. Nalatok több fogy?

Figyelt kérdés
2022. máj. 1. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk kb 1 éves koráig csak ennyit evett, az anyatejen kívül :D azóta azért többet eszik, de még így is kevesebbet, mint az átlag, nem tudok vele mit tenni, elfogadom, hogy ennyi az igénye.

Mikor kezdtetek a ht-t? Egyébként 1 éves korig még az anyatej/ tapszer a fő táplálék, addig bőven jó ha csak kostolgat, foleg, ha a sulya is rendben. Hagyd, had turkaljon, fedezze fel egyedül az ízeket, allagokat

2022. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ne aggódj, minden baba más. Egy éves kor alatt a lényeg, hogy ismerkedjen az ízekkel. Próbálj vasban gazdag ételeket kínálni és hagyd játszani az étellel, ne félj a kosztól. Teljesen normális a babád. Mi amúgy azért kezdtünk alapból szilárddal, mert elakartam kerülni ezt a sok babánál jelentkező püreundort. Ettől ez a táplálás is jó. Tudom, hogy idegesítő, hogy nem eszik mennyiséget, de nem is kell neki :)
2022. máj. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap volt 7 hós a lányom


Reggel cicivel kezd.

Utána reggelizik velem. Kenyér, sajt, csirkemellsonka, ilyesmik.

10orai cici

Ebéd főzelék

Uzsi gyülömcs

Vacsora ismét kenyér +valami, ahogy mi is azt eszünk

Alvás elött még 1 cici


Éjjel 3x kel enni

2022. máj. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Az én fiam 8 hós múlt, most kezd kicsit többet enni. Eddig a két szem meggy volt a csúcs, most belemegy egy negyed bögre répapüré. Tegnap egy csík bundáskenyeret majszolt el. Eléggé hirtelen volt a változás, pár napja, mikor betöltötte a 8 hót. De lehet, hogy hullámzani fog, ma az alma-cseresznye-csirke nem kellett neki.
2022. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!